منوی سایت
آمار بازدید
بازدید امروز : 117 نفر
بازدید دیروز : 115 نفر
بازدید کلی : 335092 نفر
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 809
 
سایتهای مرتبط
صفحه اصلی

 

 

شهریه ثابت آمورشی پیش دبستانی در سال تحصیلی 97-96 مبلغ: 17/050/000ریال

و شهریه ثابت آموزشی ابتدایی در سال تحصیلی 97-96 مبلغ: 23/900/000 ریال

بغیر از هزینه خدمات ویژه بوده استکه برای سال تحصیلی 98-97

حدودا 10 تا 20 درصد به شهریه از سوی آموزش و پرورش اضافه خواهد شد.

 

 

   با سلام چهارمین جلسه انجمن کلاسی روز سه شنبه مورخ 25 اردیبهشت از ساعت 15 الی 16 وسپس آموزش خانواده با حضور دکتر سواد کوهی با موضوع تربیت فرزندان و اوقات فراغت از ساعت 16 تا 18  برگزار خواهد شد از شما پدر و مادر گرامی دعوت می شود تا در جلسه فوق حضور بهم رسانید

 

 

نفرات برتر مسابقه علمی مرحله دوم 

 

کلاس آمادگی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم
رتبه اول

احسان

همت یار

محمدرضا 

نائبی

   پویا      صابر پرهام  کریمی 

محمدامین

بختیاروند

 سورنا   کریمی 

 محمدجواد

رمضانی

رتبه دوم

سیدمحمدحسام بنی اشراف

امیرعلی خیرخواه امیرعلی نوروزی 

حسین 

یاری

اباالفضل

عطایی

  علی     رهنما 

برنا 

طالبی

رتبه سوم

  امید

رحیمی

محمدحسین ملک پور

   امیرعلی

فرهادی

امیرمهدی جابری  محمد  هاشمی  محمد   قضاوی

 محمدصالح

کاظمی

 

 

 

نفرات برتر مسابقه قرآنی مرحله دوم

کلاس آمادگی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم
رتبه اول

سیدمحمدحسام بنی اشراف

سیدعلی احمدی   امیرعلی نوروزی  پرهام کریمی محمدحسین رمضانی 

سورنا

کریمی

 محمدجواد رمضانی
رتبه دوم

نیکان

فتوحی

 محمدرضا نائبی

مهدیار 

مجیدی

امیرمهدی

جابری

 اباالفضل عطایی

امیرحسین

جعفرآقایی

هامون هاشمی 
رتبه سوم

    ارشیا    

خرمی

محمدحسین 

ملک پور

امیرعلی 

فرهادی

حسین

یاری

محمد  هاشمی 

  محمد

قضاوی

 علی   ماهانی

 

 

دومین مرحله مسابقه قرآنی روز سه شنبه 97/2/11 مابین

کلیه دانش آموزان هرپایه برگزار خواهد شد.

 

دومین مرحله مسابقه علمی روزدوشنبه 97/2/3 از کلیه

دروس آموزشی مابین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد

 

 

 

 

 

  باسلام فردا سه شنبه سوم بهمن دانش آموزان دوم تا ششم برنامه وارنیش فلوراید دارند لازم است صبحانه خود را کامل بخورند و سپس دندانهای خود را مسواک نمایند بدیهی است بعد از وارنیش تا دو ساعت نبایستی دندانها با خوراکی و غذا تماس داشته باشند و چیزی بخورند    با تشکر از همکاری شما

 

باسلام فردا سه شنبه سوم بهمن دانش آموزان آمادگی ،اول و دوم بازدید علمی از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰ از پارک ترافیک را دارند خواهشمند است رضایت نامه را به همراه هزینه آن تا فردا صبح به دفتر مدرسه ارائه نمایید
باتشکر از همکاری شما

نفرات برتر مسابقه علمی مرحله اول

کلاس آمادگی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم
رتبه اول

      پارسا         صابر 

 سیدعلی احمدی امیرعلی فرهادی  پرهام کریمی  ابالفضل عطایی   سورنا   کریمی    برنا     طالبی 
رتبه دوم

سیدمحمدحسام بنی اشراف

امیرعلی عباس زاده  امیرعلی نوروزی   ایلیا کریمی محمدامین بختیاروند    علی     رهنما  محمدجواد رمضانی 
رتبه سوم

     احسان       همت یار 

امیرعلی خیرخواه     پویا     صابر مهدی جابری  محمد  هاشمی  امیرحسین جعفرآقایی   هامون هاشمی

 

 

 

نفرات برتر مسابقه قرآنی مرحله اول

کلاس آمادگی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم
رتبه اول

     ارشیا        خرمی 

سیدعلی احمدی   امیرعلی فرهادی  پرهام کریمی محمدحسین رمضانی  امیرحسین جعفرآقایی   محمدجواد رمضانی
رتبه دوم

سیدمحمدحسام بنی اشراف  

 محمدرضا نائبی امیرعلی نوروزی   ایلیا کریمی  اباالفضل عطایی سورنا   کریمی  هامون هاشمی 
رتبه سوم         پویا        کریمی امیرعلی خیرخواه   مهدیار مجیدی  امیرمهدی جابری محمد  هاشمی     علی     رهنما   علی   ماهانی

 

مسابقه علمی از کلیه دروس روز چهارشنبه 10/20/ 96

مابین کلیه دانش آموزان برگزار خواهد شد.

 

 

نمرات آذرماه دانش آموزان در سیستم نمره دهی از تاریخ 96/10/10

بر روی سایت قرار گرفت

 

آمادگی و دبستان نابغه روز دوشنبه مورخ 96/10/11به علت آلودگی هوا تعطیل میباشد

دانش آموزان عزیز(آمادگی تا ششم) لازم است در ایام تعطیلات ضمن مرور کلیه دروس  خود را برای مسابقه حفظ قرآنی روز سه شنبه مورخ 96/10/12 و مسابقه علمی چهار شنبه هفته آینده 20 / 10 96 که از کلیه دروس برگزار می گردد آماده نمایند .

 

 

  دومین انجمن کلاسی با حضور معلمین هرپایه جهت پیگیری مسائل آموزشی و پرورشی در روز شنبه مورخ 25/9/96 راس ساعت 15 و سپس جلسه آموزش خانواده با حضور دکتر سوادکوهی با موضوع( پرخاشگری در کودکان )راس ساعت 16:30 برگزار خواهد شد.لذا ازشما پدر و مادر گرامی که نسبت به آینده فرزند دلبندمان حساس هستید دعوت می شود تا حتماً در جلسه فوق حضور بهم رسانید.          

 

  قابل توجه اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز از امروز تکالیف درسی دانش آموزان هر روز تا قبل از ساعت 14 در سایت قرار خواهد گرفت .

 

                                                                                     

 

                                                                  

                                                                  

 

 

نفرات برتر مسابقه قرآنی مرحله دوم 

کلاس آمادگی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم
رتبه اول

شایان

اخوان

امیرعلی نوروزی ایلیا کریمی محمدحسین رمضانی امیرعلی کریمی محمجواد رمضانی مسیح اسماعیلی
رتبه دوم امیرساسان بهرامیان امیرعلی فرهادی پرهام کریمی

آرمان

بکطاش

رضا

رهنمایی

برنا

طالبی

مهدی

یزدانی

رتبه سوم محمدحسین ملک پور مهدیار مجیدی حسین یاری محمدامین بختیاروند سورنا کریمی سبحان رمضانی محمد تقی امانی

 

 

 

 

نفرات برتر مسابقه علمی مرحله دوم 

کلاس آمادگی اول دوم سوم چهارم پنجم ششم
رتبه اول

شایان

اخوان

امیرعلی نوروزی پرهام کریمی

آرمان 

بکطاش

سورنا

کریمی

محمدجواد رمضانی مسیح اسماعیلی
رتبه دوم

شهراد

شوشتری

امیرعلی فرهادی

ایلیا

کریمی

محمدامین

بختیاروند

امیرعلی

کریمی

برنا

طالبی

محمدتقی

امانی

رتبه سوم

فرنام 

طرفه نژاد

مهدیار

مجیدی

شهیار 

نیکنام

محمدحسین

رمضانی

رضا رهنمایی

عماد

سادات

علی

حدادی

 

 

 

کسب رتبه سوم  در آزمون شماره 7 مبتکران در استان اصفهان و رتبه 40 در کشور توسط محمدجواد رمضانی دانش آموز پایه پنجم این واحد آموزشی را به نامبرده و اولیا و مربیان ایشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم

 

 

سیستم نمرات مدرسه در سایت اختصاصی آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه به آدرس:www.nabegheschool.com  فعال گردید و شما می توانید با ورود به سایت مدرسه و کلیک بر روی سیستم نمرات مدرسه و وارد کردن نام کاربری و رمز که برای هر دانش آموز جداگانه در نظر گرفته شده است از نمرات ماهانه هر درس فرزند خود مطلع شوید و از این طریق ارتباط و تعامل  بیشتری با معلمین و مربیان این واحد آموزشی داشته باشید.لازم به ذکر است نام کاربری و رمز مختص هردانش آموز می باشد و امکان دسترسی به نمرات از سوی افراد دیگر میسر نیست و امکان تغییر رمز دانش آموز امکان پذیر می باشد.

 

 

اولین جلسه انجمن اولیا و مربیان به همراه انتخابات انجمن

روز سه شنبه از ساعت 15 با حضور معلمین هرپایه و کادر آموزشگاه در مکان مدرسه برگزار میشود .

    

اولیاء محترم جهت تنظیم قرارداد شهریه و پرداخت چک های شهریه به واحد آموزشی مراجعه نمایید.

شهریه ثابت آموزشی سال تحصیلی 96-1395 این واحد آموزشی
از سوی اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 اصفهان اعلام گردید
ابتدایی 19/000/000 ریال پیش دبستانی 13/300/000 ریال

 

 

جهت دریافت حواله خرید فرم روپوش دانش آموزان به واحد آموزشی مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برترین های قرآنی فروردین
کلاس آمادگی: احسان همت یار ، ارشیا خرمی ، پارسا صابر ،،،، کلاس اول: سیدعلی احمدی ،محمدرضانائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم: مهدیار مجیدی ، امیرعلی نوروزی ، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: پرهام کریمی ، امیرمهدی جابری ، ایلیا کریمی کلاس چهارم: آرمین احمدیان ، محمدامین بختیاروند،محمدهاشمی کلاس پنجم: سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، برنا طالبی ، محمدصالح کاظمی
برترین های علمی فروردین
کلاس آمادگی: حسام بنی اشراف، ارشیا خرمی، نیکان فتوحی ،،، کلاس اول: محمدرضا نائبی، سید علی احمدی،محمدحسین ملک پور، کلاس دوم: امیرعلی نوروزی، امیرعلی فرهای، صدرا رادمان کیا کلاس سوم: پرهام کریمی ،،،، حسین یاری ، امیرمهدی جابری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند ، محمدحسین رمضانی،رادمهررحیمی کلاس پنجم: سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، هامون هاشمی ، سبحان رمضانی
برترین های اخلاقی فروردین
کلاس آمادگی: رضا فرامرزی،،،،،، امید رحیمی ، پویا کریمی ،،،،، کلاس اول: امیرعلی خیرخواه ، محمدرضا نائبی، سیدعلی احمدی کلاس دوم: مهدیار مجیدی ،،،،،،، پویا صابر، نیکان دهقانی ،،،،،،،، کلاس سوم: رهام لشکری ، محمدحسین قدیری ، شهیارنیکنام کلاس چهارم: ایلیا مرزبان ،،،،،،،، متین رضایی ، محمدهاشمی ،،، کلاس پنجم: علی رهنما ،،،،،،، ارشیا ابومسعودی،سورنا کریمی کلاس ششم: پویا مشایخی ،،،،، علی ماهانی ، مهدی عباسیان
برترین های قرآنی اسفندماه
کلاس آمادگی:امید رحیمی،،،، نیکان فتوحی ، ارشیا خرمی ،،،،، کلاس اول: محمدرضا نائبی، محمد حسین ملک پور ، سیدعلی احمدی کلاس دوم: مهدیار مجیدی ،،،، آرمین ارباب زاده ، امیرعلی نوروزی کلاس سوم: حسین یاری ،،،،،،، سام محمودی ، ایلیا کریمی ،،، کلاس چهارم: آرمین احمدیان ،،، ایلیا مرزبان ، اباالفضل شیرانی کلاس پنجم: امیرحسین جعفر آقایی ، سورنا کریمی، ارشیا ابومسعودی کلاس ششم: سبحان رمضانی ، هامون هاشمی ، برنا طالبی
برترین های علمی اسفندماه
کلاس آمادگی: پارسا صابر، امیرمحمدجعفرآقایی ، پویا کریمی کلاس اول: سیدعلی احمدی، محمدرضا نائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم: پویابر صابر،،،،،،، امیرعلی نوروزی ، صدرا رادمان کیا کلاس سوم: حسین یاری ،،،،،،، ایلیا کریمی ، پرهام کریمی ،،،، کلاس چهارم: متین رضایی،محمد حسین رمضانی، اباالفضل عطایی کلاس پنجم: ارشیا ابومسعودی، سورنا کریمی،امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی، محمدصالح کاظمی، مهدی عباسیان
برترین های اخلاقی اسفندماه
کلاس آمادگی: پویا کریمی، ،،،،،،رضا فرامرزی ، ارشیا خرمی کلاس اول: محمدرضا نائبی، امیرعلی خیرخواه،حسین ملک پور کلاس دوم: مهدیار مجیدی ،،،،، آرمین ارباب زاده ، امیرعلی فرهادی کلاس سوم: محمدحسین قدیری ، شهیار نیکنام، رهام لشکری ،،،، کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند، رادمهر رحیمی ، ایلیا مرزبان ،،، کلاس پنجم: محمدقضاوی، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: عرشیا حقیقی ،،،،،، پویا مشایخی ،سبحان رمضانی
برترین های قرآنی بهمن ماه
کلاس آمادگی : نیکان فتوحی ، امیدرحیمی ، محمدحسام بنی اشراف کلاس اول: محمدرضا نائبی ، سیدعلی احمدی، امیرعلی خیرخواه کلاس دوم: نیکان دهقانی ، امیرعلی نوروزی ، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: پرهام کریمی ، ایلیا کریمی ، حسین یاری کلاس چهارم: محمدهاشمی، آرمین احمدیان، ابوالفضل شیرانی کلاس پنجم: ارشیا ابومسعودی ، محمدقضاوی،امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: برنا طالبی، محمدجواد رمضانی، محمدصالح کاظمی
برترین های علمی بهمن ماه
کلاس آمادگی : ارشیا خرمی، محمدحسام بنی اشراف، نیکان فتوحی کلاس اول: سیدعلی احمدی، امیرعلی خیرخواه، محمدرضا نائبی کلاس دوم: مهدیار مجیدی، پویا صابر، صدرا رادمان کیا کلاس سوم: مهدی جابری، حسین یاری ، رهام لشکری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند، محمدهاشمی، آرمین احمدیان کلاس پنجم: علی رهنما، سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی، برنا طالبی ، هامون هاشمی
برترین های اخلاقی بهمن ماه
کلاس آمادگی: احسان همت یار، سیدحسام بنی اشراف کلاس اول: امیرعلی خیرخواه ، محمدرضا نائبی، محمدحسین ملک پور کلاس دوم: صدرا رادمان کیا، امیرعلی فرهادی، مهدیار مجیدی کلاس سوم: شهیار نیکنام ، سام محمودی ، مهدی جابری کلاس چهارم: محمدحسین رمضانی ، ایلیا مرزبان ، متین رضایی کلاس پنجم: امیرحسین جعفرآقایی ، ارشیا ابومسعودی ، محمد قضاوی کلاس ششم: ارشیا رمضانی ، علی ماهانی ، برنا طالبی
برترین های قرآنی دیماه
کلاس آمادگی: سیدمحمدحسام بنی اشراف، احسان همت یار، ارشیاخرمی کلاس اول: امیرعلی خیرخواه، سیدعلی احمدی، محمدرضا نایبی کلاس دوم: مهدیار مجیدی، امیرعلی نوروزی، نیکان دهقانی کلاس سوم: حسین یاری ، مهدی جابری، پرهام کریمی کلاس چهارم: محمدهاشمی، ایلیا مرزبان، ابوالفضل شیرانی کلاس پنجم: سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی، محمد قضاوی کلاس ششم: محمدصالح کاظمی، محمدجواد رمضانی، برنا طالبی
برترین های علمی دیماه
کلاس آمادگی: احسان همت یار، نیکان فتوحی، امید رحیمی کلاس اول: امیرعلی عباس زاده، سیدعلی احمدی،محمدرضانایبی کلاس دوم: امیرعلی فرهادی، آرمین ارباب زاده، پویا صابر کلاس سوم: پرهام کریمی ، ایلیا کریمی ، مهدی جابری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند، محمدهاشمی، اباالفضل عطایی کلاس پنجم: سورنا کریمی، علی رهنما، ارشیا ابومسعودی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی،برنا طالبی،هامون هاشمی
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس آمادگی: نیکان فتوحی، پویا کریمی، پارسا صابر کلاس اول: محمدرضا نایبی، امیرعلی خیرخواه، امیرعلی عباس زاده کلاس دوم: صدرا رادمان کیا، پویا صابر، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: شهیار نیکنام، رهام لشکری، سام محمودی کلاس چهارم: آرمین احمدیان، ایلیا مرزبان، متین رضایی کلاس پنجم: امیرحسین جعفرآقایی، سورنا کریمی، علی رهنما کلاس ششم: سبحان رمضانی، عرشیا حقیقی ، پویا مشایخی
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس آمادگی: ارشیا خرمی ، سید حسام بنی اشراف،نیکان فتوحی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : امیرعلی نوروزی ،،،، نیکان دهقانی آرمین ارباب زاده کلاس سوم : پرهام کریمی ، امیرمهدی جابری ، حسین یاری کلاس چهارم: محمد هاشمی،محمد حسین رمضانی،آرمین احمدیان کلاس پنجم : ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی،سورنا کریمی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، هامون هاشمی ، عرشیا حقیقی
برترین های علمی آذرماه
کلاس آمادگی : پارسا صابر ،،،، نیکان فتوحی ، احسان همت یار کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نائبی ، امیرعلی خیرخواه کلاس دوم: نیکان دهقانی ، امیرعلی فرهادی ، صدرا رادمان کیا کلاس سوم : پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، امیرمهدی جابری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند ، محمدهاشمی ، اباالفضل عطایی کلاس پنجم : سورنا کریمی،امیر حسین جعفرآقایی،ارشیاابومسعودی کلاس ششم: برنا طالبی،محمد جواد رمضانی ، محمدصالح کاظمی
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس آمادگی: پویا کریمی ،،،،،، رضا فرامرزی ، امید رحیمی ،،، کلاس اول : محمدرضا نائبی،امیر علی خیرخواه،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : مهدیار مجیدی ،،،،،،، پویا صابر ، آرمین ارباب زاده ،،،،،، کلاس سوم: حسین یاری ،،،،،، رهام لشکری ، شهیار نیکنام ،، کلاس چهارم : ایلیا مرزبان ،،،، ابوالفضل شیرانی ، متین رضایی کلاس پنجم : سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم : مهدی عباسیان ، عرشیا حقیقی ، سبحان رمضانی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس آمادگی : نیکان فتوحی،سید حسام بنی اشراف ، ارشیا خرمی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نایبی ، علیرضا دادخواه کلاس دوم : امیرعلی فرهادی ، مهدیار مجیدی ، امیرعلی نوروزی کلاس سوم: سام محمودی ،،،،، ایلیا کریمی ، شهیار نیک نام ،،،، کلاس چهارم : محمدامین بختیاروند ، آرمین احمدیان ، محمدهاشمی کلاس پنجم :ارشیا ابومسعودی ، سورنا کریمی ، حسین جعفرآقایی کلاس ششم : سبحان رمضانی ، هامون هاشمی ، جواد رمضانی
برترین های علمی آبانماه
کلاس آمادگی: پارسا صابر ،،،،، احسان همت یار ، محمد جعفرآقایی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نایبی ، علیرضا دادخواه کلاس دوم : امیرعلی فرهادی ، امیرعلی نوروزی ، مهدیار مجیدی کلاس سوم: امیرمهدی جابری ، حسین یاری ، پرهام کریمی ،،، کلاس چهارم : محمدامین بختیاروند ، ایلیا مرزبان ، محمد هاشمی کلاس پنجم: محمد قضاوی امیرحسین جعفر آقایی ، علی رهنما کلاس ششم : محمدجواد رمضانی ، برنا طالبی ، هامون هاشمی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس آمادگی:شایان اخوان،امیر ساسان بهرامیان،فرنام طرفه نژاد کلاس اول : مهدیار مجیدی ، ،، ،، صدرا رادمان کیا ، پویا صابر ،،،،، کلاس دوم : حسین یاری ، ،،،، شهیار نیک نام ، رهام لشکری ،،،، کلاس سوم : آرمان بکطاش ، ،،، متین رضایی ، محمدحسین رمضانی کلاس چهارم: سورنا کریمی ، امیرحسین جعفرآقایی،محمدقضاوی کلاس پنجم: عرشیا رمضانی ، ،،، علی ماهانی ، پویا مشایخی ،،، کلاس ششم : علی صادقی ، ،، محمد تقی امانی ، رضا کیانی
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس آمادگی: ارشیا خرمی، امیرمحمد آقایی ، امید رحیمی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : مهدیار مجیدی ، امیرعلی نوروزی ، نیکان دهقانی کلاس سوم : امیرمهدی جابری ، پرهام کریمی ، حسین یاری ،،،، کلاس چهارم: محمدهاشمی ، آرمین احمدیان،محمدامین بختیاروند کلاس پنجم : سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم : برنا طالبی ، محمد جواد رمضانی ، محمدصالح کاظمی
برتین های علمی مهرماه
کلاس آمادگی:‌ احسان همت یار، حسام بنی اشراف ، نیکان فتوحی کلاس اول : محمدرضا نائبی ، سید علی احمدی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : امیرعلی فرهادی ، ،،، امیرپویا صابر ، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: حسین یاری ،،،،، پرهام کریمی ، ایلیا کریمی ،،، کلاس چهارم : محمدامین بختیاروند ، اباالفضل عطایی،حسین رمضانی کلاس پنجم : سورنا کریمی ، ،،، علی رهنما ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، هامون هاشمی ، سبحان رمضانی
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس آمادگی : رضا فرامرزی ، پویا کریمی ، اکید رحیمی کلاس اول : علیرضا دادخواه ، امیرعلی عباس زاده ، امیرعلی خیرخواه کلاس دوم : صدرا رادمان کیا ، نیکان دهقانی ، پویا صابر کلاس سوم : حسین یاری ، سام محمودی ، رهام لشکری کلاس چهارم : ابوالفضل شیرانی ، رادمهر رحیمی ، متین رضایی کلاس پنجم : ارشیا ابومسعودی ، علی رهنما ، سورنا کریمی کلاس ششم: مهدی عباسیان ، ارشیا حقیقی ، علی ماهانی