منوی سایت
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 886
 
آمار بازدید
بازدید امروز : 96 نفر
بازدید دیروز : 587 نفر
بازدید کلی : 714669 نفر
سایتهای مرتبط
درباره شرکت ما

 

موسسه آموزشی و فرهنگی غیرانتفاعی نابغه زاینده رود
در یک نگاه
آمادگی ودبستان غیر انتفاعی پسرانه نابغه در سال تحصیلی 88-87 با هدف آموزش روان خوانی، روخوانی،تحفیظ قرآن وآشنایی بااصول علمی وعملی اسلام ناب محمدی(ص) وآموزش فعالیت ها وآموزشهای پرورشی در کنار آموزش دروس علمی درسطح تیزهوشان واستعدادهای درخشان فعالیت خود را زیر نظر جمعی از فرهنگیان و کارشناسان تعلیم وتربیت با کمترین امکانات آغاز نمود و با استقبال گرم اولیا ومربیان محترم مواجه گردید ،در سال دوم فعالیت خود، برگزاری مراسم روز شکوفه ها و جشن بازگشایی مدارس در حالی آغازگردید که موسسین واحد آموزشی با توجه به هدف والای فرهنگی و قرآنی که داشتند واحد آموزشی را در ثبت شرکت ها به ثبت رساندند و با اضافه نمودن بندی تحت عنوان در صورت انحلال موسسه کلیه اموال و تجهیزات آن به ولی فقیه یا آموزش و پرورش تعلق می گیرد موسسه را در ردیف موسسات خیریه قرار دادند و در جشن میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) ثبت نام رایگان از دانش آموزان ایتام و بی سرپرستی را که در آزمون علمی و اخلاقی موسسه قبول شوند تصویب نمودند و فعالیت خود را در امور زیر برای نونهالان ایران اسلامی به ترتیب زیرتا کنون ادامه داده است.                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                           امور آموزشی

  
با تلاش و پیگیری مستمر مسئولین مدرسه بهترین معلمین و کادر آموزشی از سر گروه های آموزشی استان و معلمین با تجربه و بازنشسته استان انتخاب گردیدند که با تشکیل اولین جلسه شورای معلمین در اواسط شهریور ماه راهکارها و برنامه های مناسب زیر را جهت اجرای برنامه های آموزشی و فوق برنامه ها ی آموزشی با توجه به اهداف موسسه خیریه آموزشی فرهنگی نابغه زاینده رود انتخاب نمودند.                                                                                                                                                      
1- برنامه ریزی جهت ثبت نام دانش آموزان با آزمون ورودی و تست هوش
2- تهیه وتنظیم برنامه درسی دانش آموزان از ساعت 8 صبح تا 14از شنبه تا چهارشنبه
3- تعیین محتوا و کتب، ساعات فوق برنامه آموزشی وپرورشی
5- تعیین کتب کمک آموزشی آدینه و تنظیم سوال برای هر آدینه دانش آموز
6- تهیه کتب کمک آموزشی فوق توسط واحد آموزشی جهت رفاه حال اولیا محترم و نظم بیشتر و ارائه بموقع آن جهت اجرا
7- برگزاری آزمون های مستمر از دانش آموزان و ثبت فعالتهای انجام شده توسط دانش آموزان
8- برگزاری اولین جلسه انجمن کلاسی در اواخر هرماه و ارتباط مستمر با دانش آموزان و اولیا آنان
9- برگزاری آزمون های آماده سازی دانش آموزان جهت امتحانات میان نوبت و نوبت
10- حضور مداوم دانش آموزان در آزمایشگاه مدرسه و استفاده از وسایل کمک آموزش

 

11- هوشمند سازی واحد آموزشی و تهیه کتاب و کیف الکترونیک برای دانش آموزان
 

امور پرورشی

 

1- برنامه ریزی جهت برگزاری کلاسهای فوق برنامه با توجه به اهداف موسسه
2- دعوت از مربیان واساتید تخصصی با توجه به سابقه کاری و رشته تحصیلی آنان که هم اکنون 10 نفر نیروی تخصصی آموزش دروس تخصصی رادر رشته های قرآن،احکام،خط،نقاشی،مکالمه زبان انگلیسی ، کامپیوتر ، ورزش و تربیت بدنی ، سرود و تواشیح ،روانشناسی و بهداشت محیط و روان برعهده دارند
3- برگزاری مراسم صبحگاهی هر روز توسط دانش آموزان یک کلاس با توجه به برنامه اعلام شده با موضوع تلاوت قرآن کریم ، برافراشتن پرچم و سرود جمهوری اسلامی ، نیایش ، دعای فرج ، مقاله و دکلمه در رابطه با مناسبتهای هفته ، ورزش صبحگاهی و...
4- برگزاری نماز جماعت در نمازخانه مدرسه برای دانش آموزان کلاس سوم،چهارم وپنجم
5- بردن دانش آموزان پایه های چهارم وپنجم به مسجد حجت اکبر(ع) در روزهای شنبه ، یکشنبه ، دو شنبه ، سه شنبه وچهارشنبه
6- ثبت نام از دانش آموزان متقاضی جهت شرکت در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه و بردن آنان به نماز جمعه همراه با اردوی یک روزه در روز جمعه هر هفته در میدان امام
7- برگزاری زیارت عاشورا در سه شنبه هر هفته و ارائه صبحانه به دانش آموزان با کمک و یاری اولیاء محترم
8- برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی و تشکیل شورای مدرسه
9- تجهیز کتابخانه مدرسه در تابستان و راه اندازی کتابخانه و ارائه کارت عضویت کتابخانه به کلیه دانش آموزان با همکاری دانش آموزان
10- معرفی دانش آموزان برتر مسابقات علمی و قرآنی با نصب اسامی وعکس دانش آموز درطرح تشویق
11- راه اندازی بانک جایزه و تقسیم جوایز به جوایز 100 ،200 ،300 امتیازی
12- راه اندازی صندوق انتقادات وپیشنهادات واستفاده از نظرات وپیشنهادات سازنده اولیا ودانش آموزان
13- برگزاری جشن روز جهانی کودک و اجرای مسابقه و برنامه های شاد توسط خود دانش آموزان و ارائه هدیه روز کودک به تمامی دانش آموزان
14- برگزاری مسابقه فوتبال ، والیبال ،تیراندازی، مچ اندازی ،دارت ، طناب کشی ، ماست خوری، شیر خوری ، موز خوری ، سیب خوری ، بین دانش آموزان و ارائه جایزه به دانش آموزان برتر هر کلاس و ارائه مدال و جایزه به دانش آموزان برتر مدرسه
15- شرکت در مسابقه فوتبال بین مدارس ناحیه 3 آموزش و پرورش و کسب رتبه
16- شرکت در مسابقه ژیمناستیک بین مدارس ناحیه 3 آموزش و پرورش
17- شرکت در مسابقه شنا بین مدارس ناحیه 3 وکسب رتبه سوم ناحیه 3 در کرال پشت وکرال سینه  
18- برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) و اجرای مسابقه و برنامه های متنوع وشاد توسط دانش آموزان و ارائه جوایز به دانش آموزان برتر و ارائه هدیه به تمامی دانش آموزان مدرسه
19- ارائه هدیه به 12 دانش آموزی که نام آنان رضا و یا دارای پسوند یا پیشوند رضا می باشند به مناسبت میلاد امام رضا(ع)
20- برگزاری اردوی تفریحی به مقصد باغ ابریشم وباغ دارالقرآن و هتل پردیس مبارکه اجرای برنامه های شاد تفریحی، ورزشی و قرآنی زیر نظر معلمین و مربی ورزش و مربی قرآن
21- ارائه مجلات رشد دانش آموز به دانش آموزان متقاضی

 

22- برگزاری جشن عید غدیر همراه با ارائه جوایز به دانش آموزانی که نامشان علی می باشدو پخت آش وحدت در مدرسه با همکاری اولیا
23- ارائه جدول علمی به مناسبتهای مختلف به دانش آموزان همراه با ارائه جوایز به آنان

امور بهداشتی

 

 

 1- ارائه برنامه تغذیه میان روز به دانش آموزان و توجیه آنان در زمینه اجرای دقیق آن و عدم استفاده از سایر تغذیه های مضر
2- ارائه شیر به دانش آموزان در ایام هفته و نظارت براستفاده کامل از آن
3- برنامه ریزی ونظارت مستمر بر بهداشت و نظافت محیط آموزشی و نحوه ضد عفونی نمودن وسایل وتجهیزات آموزشی توسط نیروی خدماتی واحدآموزشی
4- برگزاری جلسه آموزشی توسط پزشکان متخصص در جلسه انجمن اولیا ومربیان در رابطه با انواع بیماری ها و تغذیه مناسب
6- برگزاری دو مسابقه بهداشتی بین دانش آموزان و ارائه جوایز به آنان 
7- راه اندازی شرکت تعاونی و بوفه مدرسه با کمک دانش آموزان وارائه تغذیه سالم به آنان
8- دعوت از دندانپزشک و معاینه کلیه دانش آموزان با نظارت مربی بهداشت و معرفی دانش آموزان نیازمند به دندانپزشک جهت ترمیم دندان
9- ارائه برگه مسواک به دانش آموزان کلاس آمادگی ،اول و دوم در هر ماه با طرح های متنوع وشاد
10- استفاده از دانش آموزان بعنوان بهداشت یار و معرفی بهداشت یار کلاس ،محیط ومدرسه و نظارت بر عملکرد آنان
11- دعوت از پزشک متخصص و معاینه کلیه دانش آموزان
12- دعوت از مشاور و روانشناس و مشاوره گروهی دانش آموزان و حضور در واحد آموزشی هفته ای یک روز در طول سال
13- معاینه دانش آموزان از لحاظ بینایی سنجی، شنوایی سنجی، بهداشت دهان و دندان، قد ،وزن،گودی کف پا و.... توسط مربی بهداشت واحد آموزشی
و..........
امیدواریم این واحد آموزشی بتواند با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده شما گامی موثر در جهت اعتلای تعلیم و تربیت نونهالان ایران اسلامی بردارد.
 
سیدهادی بنی اشراف
مدیرعامل
موسسه آموزشی و فرهنگی نابغه زاینده رود

 

ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی بهمن ماه
کلاس اول: محمدهادی خوانساری ، رادمهر مهیاری، مهدی موسوی زاده کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، راتین شهرام ، سینا علیزاده ،،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، کوروش چراغ ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، پرهام کریمی، آرین خسرویان
برترین های علمی بهمن ماه
کلاس اول: سبحان ذبیحی ،،،،، هادی خوانساری، امیرعلی شاددل کلاس دوم: راتین شهرام ، محمد حسن فرهادیان ، آدرین نیک نیا کلاس سوم: پویا کریمی،محمد حسام بنی اشراف، حسین بهاری کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، پرهام کریمی ، آرین خسرویان
برترین های اخلاقی بهمن ماه
کلاس اول: امیرعلی شاددل ، سبحان ذبیحی، امیرعلی هاشمی کلاس دوم: راتین شهرام ، محمد حسن فرهادیان ،،، سینا علیزاده کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،،، پویا کریمی ، حسام بنی اشراف کلاس چهارم: سامیار یزدخواستی ، شاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ کلاس پنجم:امیرصدرا اسماعیلی ، سام چاوشی زاده،علیرضا دوغی کلاس ششم: شهیار نیکنام ،،،، پرهام کریمی ، بارید اکبری
برترین های قرآنی دیماه
کلاس اول: امیرعلی شاددل ، رادمهر مستاجران،امیرعلی هاشمی کلاس دوم: آرمین ذبیحی ، امیرارسلان دهقانی ، کیان چراغ کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم:کوروش چراغ ،،، ، شاهرخ فلامرزی ، شهراد شوشتری کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علی دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: کارن غیاثوند ،،،،، پرهام کریمی ، شهیار نیکنام
برترین های علمی دیماه
کلاس اول:امیررضا شاپوری نیا ، سبحان ذبیحی،مهدی موسوی زاده کلاس دوم: کیان چراغ ، محمد حسن فرهادیان ، امیرارسلان دهقان کلاس سوم: امیرحسین بهاری، حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، کلاس چهارم:امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، آرین خسرویان
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس اول: سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل،امیرعلی هاشمی کلاس دوم: امیرارسلان ذهقانی ، سینا علی زاده ، آدرین نیک نیا کلاس سوم: پویا کریمی ، محمد حسام بنی اشراف،حسین بهاری کلاس چهارم:شاهرخ فلامرزی ، سامیار یزدخواستی ، کوروش چراغ کلاس پنجم: سام چاوشی ،،،،، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، آرین خسرویان
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس اول: رادمهر مهیاری ، امیرعلی هاشمی ، سبحان ذبیحی کلاس دوم : محمدحسن فر هادیان ، آدرین نیک نیا ، امیرارسلان دهقانی کلاس سوم : حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: شهراد شوشتری ، امیرحسین سلیمی ، کوروش چراغ کلاس پنجم : صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،، ایلیا کریمی ،آرین خسرویان
برترین های علمی آذرماه
کلاس اول:امیرمهدی موسوی زاده ، رادمهر مهیاری ، امیرمحمد شمس کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،، آرتین شهرام ، سینا علی زاده کلاس سوم : حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ،امیرحسین بهاری ،،، کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم : صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،، پرهام کریمی ، آرین خسرویان
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس اول : سبحان ذبیحی ، امیر مهدی موسوی زاده ، رادمهر مهیاری کلاس دوم : کیان چراغ ، محمد حسن فرهادیان ، راتین شهرام کلاس سوم: امیرحسین بهاری ، مسیح احمدی ، حسام بنی اشراف کلاس چهارم: کوروش چراغ ،،،، سامیاریزدخواستی،شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم : سام چاوشی ،،،، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم : شهیار نیکنام ،،،، باربد اکبری ، پرهام کریمی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس اول: امیرمحمد شمس ، امیرعلی شاد دل ، محمد خوانساری کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، کیان چراغ ، آرمین ذبیحی ،،،،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعلیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: طاها حسینی ، شهیار نیکنام ، مبین مستقیم زاده
برترین های علمی آبانماه
کلاس اول : رادمهر مهیاری ،،، سبحان ذبیحی ، رادمهر مستاجران کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، امیرارسلان دهقانی، آرمین ذبیحی کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس چهارم:امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: آرین خسرویان ،،،، کارن غیاثوند ، ایلیا کریمی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس اول: امیرمحمد موسوی زاده ، سبحان ذبیحی ، امیرعلی هاشمی کلاس دوم: راتین شهرام ،،،،،، محمدحسن فرهادیان،آرمین ذبیحی کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،، پویا کریمی،محمدحسام بنی اشراف کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی، شاهرخ فلامرزی،سامیاریزدخواستی کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، بارید اکبری ، پارسا شاطری پور
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس اول: محمدهادی خوانساری ، امیرمحمد شمس ، سبحان ذبیحی کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،،، سینا علی زاده، راتین شهرام ،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ،پویا کریمی ،، کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم : ایلیا کریمی ،،،،،، پرهام کریمی ، کارن غیاثوند
برتین های علمی مهرماه
کلاس اول: امیرمهدی موسوی زاده ، امیررضا شاپوری نیا ، سبحان ذبیحی کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،،، سینا علیزاده ، راتین شهرام ،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی زاده ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،،،، پرهام کریمی ، کارن غیاثوند
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس اول: امیررضا شاپوری نیا ، رادمهر مهیاری ، امیرعلی شاددل کلاس دوم:امیرارسلان دهقانی ،آدرین نیک نیا ، سینا علی زاده کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،،، پویا کریمی،محمدحسام بنی اشراف کلاس چهارم: محمدشاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ ، سامیار یزدخواستی کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: شهیار نیکنام ،،،،، ایلیا کریمی ، پرهام کریمی