منوی سایت
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 886
 
آمار بازدید
بازدید امروز : 146 نفر
بازدید دیروز : 587 نفر
بازدید کلی : 714719 نفر
سایتهای مرتبط
برنامه امتحانی
لیست موضوعات :
چینش بر اساس :
جستجو بر اساس تیتر مورد :  
 
برنامه امتحانی
[...]
فرستاده شده در 9 سال و 3 ماه پیش
[ ادامه مطلب ]
برنامه امتحانی
[...]
فرستاده شده در 9 سال و 3 ماه پیش
[ ادامه مطلب ]
ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی بهمن ماه
کلاس اول: محمدهادی خوانساری ، رادمهر مهیاری، مهدی موسوی زاده کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، راتین شهرام ، سینا علیزاده ،،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، کوروش چراغ ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، پرهام کریمی، آرین خسرویان
برترین های علمی بهمن ماه
کلاس اول: سبحان ذبیحی ،،،،، هادی خوانساری، امیرعلی شاددل کلاس دوم: راتین شهرام ، محمد حسن فرهادیان ، آدرین نیک نیا کلاس سوم: پویا کریمی،محمد حسام بنی اشراف، حسین بهاری کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، پرهام کریمی ، آرین خسرویان
برترین های اخلاقی بهمن ماه
کلاس اول: امیرعلی شاددل ، سبحان ذبیحی، امیرعلی هاشمی کلاس دوم: راتین شهرام ، محمد حسن فرهادیان ،،، سینا علیزاده کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،،، پویا کریمی ، حسام بنی اشراف کلاس چهارم: سامیار یزدخواستی ، شاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ کلاس پنجم:امیرصدرا اسماعیلی ، سام چاوشی زاده،علیرضا دوغی کلاس ششم: شهیار نیکنام ،،،، پرهام کریمی ، بارید اکبری
برترین های قرآنی دیماه
کلاس اول: امیرعلی شاددل ، رادمهر مستاجران،امیرعلی هاشمی کلاس دوم: آرمین ذبیحی ، امیرارسلان دهقانی ، کیان چراغ کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم:کوروش چراغ ،،، ، شاهرخ فلامرزی ، شهراد شوشتری کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علی دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: کارن غیاثوند ،،،،، پرهام کریمی ، شهیار نیکنام
برترین های علمی دیماه
کلاس اول:امیررضا شاپوری نیا ، سبحان ذبیحی،مهدی موسوی زاده کلاس دوم: کیان چراغ ، محمد حسن فرهادیان ، امیرارسلان دهقان کلاس سوم: امیرحسین بهاری، حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، کلاس چهارم:امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، آرین خسرویان
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس اول: سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل،امیرعلی هاشمی کلاس دوم: امیرارسلان ذهقانی ، سینا علی زاده ، آدرین نیک نیا کلاس سوم: پویا کریمی ، محمد حسام بنی اشراف،حسین بهاری کلاس چهارم:شاهرخ فلامرزی ، سامیار یزدخواستی ، کوروش چراغ کلاس پنجم: سام چاوشی ،،،،، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، آرین خسرویان
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس اول: رادمهر مهیاری ، امیرعلی هاشمی ، سبحان ذبیحی کلاس دوم : محمدحسن فر هادیان ، آدرین نیک نیا ، امیرارسلان دهقانی کلاس سوم : حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: شهراد شوشتری ، امیرحسین سلیمی ، کوروش چراغ کلاس پنجم : صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،، ایلیا کریمی ،آرین خسرویان
برترین های علمی آذرماه
کلاس اول:امیرمهدی موسوی زاده ، رادمهر مهیاری ، امیرمحمد شمس کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،، آرتین شهرام ، سینا علی زاده کلاس سوم : حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ،امیرحسین بهاری ،،، کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم : صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،، پرهام کریمی ، آرین خسرویان
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس اول : سبحان ذبیحی ، امیر مهدی موسوی زاده ، رادمهر مهیاری کلاس دوم : کیان چراغ ، محمد حسن فرهادیان ، راتین شهرام کلاس سوم: امیرحسین بهاری ، مسیح احمدی ، حسام بنی اشراف کلاس چهارم: کوروش چراغ ،،،، سامیاریزدخواستی،شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم : سام چاوشی ،،،، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم : شهیار نیکنام ،،،، باربد اکبری ، پرهام کریمی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس اول: امیرمحمد شمس ، امیرعلی شاد دل ، محمد خوانساری کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، کیان چراغ ، آرمین ذبیحی ،،،،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعلیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: طاها حسینی ، شهیار نیکنام ، مبین مستقیم زاده
برترین های علمی آبانماه
کلاس اول : رادمهر مهیاری ،،، سبحان ذبیحی ، رادمهر مستاجران کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، امیرارسلان دهقانی، آرمین ذبیحی کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس چهارم:امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: آرین خسرویان ،،،، کارن غیاثوند ، ایلیا کریمی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس اول: امیرمحمد موسوی زاده ، سبحان ذبیحی ، امیرعلی هاشمی کلاس دوم: راتین شهرام ،،،،،، محمدحسن فرهادیان،آرمین ذبیحی کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،، پویا کریمی،محمدحسام بنی اشراف کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی، شاهرخ فلامرزی،سامیاریزدخواستی کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، بارید اکبری ، پارسا شاطری پور
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس اول: محمدهادی خوانساری ، امیرمحمد شمس ، سبحان ذبیحی کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،،، سینا علی زاده، راتین شهرام ،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ،پویا کریمی ،، کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم : ایلیا کریمی ،،،،،، پرهام کریمی ، کارن غیاثوند
برتین های علمی مهرماه
کلاس اول: امیرمهدی موسوی زاده ، امیررضا شاپوری نیا ، سبحان ذبیحی کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،،، سینا علیزاده ، راتین شهرام ،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی زاده ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،،،، پرهام کریمی ، کارن غیاثوند
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس اول: امیررضا شاپوری نیا ، رادمهر مهیاری ، امیرعلی شاددل کلاس دوم:امیرارسلان دهقانی ،آدرین نیک نیا ، سینا علی زاده کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،،، پویا کریمی،محمدحسام بنی اشراف کلاس چهارم: محمدشاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ ، سامیار یزدخواستی کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: شهیار نیکنام ،،،،، ایلیا کریمی ، پرهام کریمی