منوی سایت
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 935
 
آمار بازدید
بازدید امروز : 7 نفر
بازدید دیروز : 100 نفر
بازدید کلی : 1700418 نفر
سایتهای مرتبط
آموزش خانواده

 

بسمه تعالی

 

 

آموزش خانواده
 
 
در
 
 
آمادگی و دبستان غیرانتفاعی پسرانه نابغه
 
 
 
 
ولی محترم دانش آموز:
 
 
بار دیگر بهار جان فزای تعلیم و تربیت در پاییز رنگا رنگ رخ نموده و هنگامه رویش و لبخند فرا رسیده است. باز هم مادران و پدران دانا و دلسوز، فرزندان دلبند خود - این ارزشمندترین سرمایه های زندگی شان را به امید رشد و کمال به مدرسه سپرده اند. رابطه خانه و مدرسه همچون جسم و جان در هم تنیده و سلامت روانی و اجتماعی هرکدام،تضمین گر سلامت وجود دیگری است. امروزه به سبب توسعه و گستردگی مدیریت آموزشی،مشارکت اولیا در جهت بهبود روند تعلیم و تربیت امری اجتناب ناپذیر می نماید. بدیهی است که بدون تعامل و همدلی خانه و مدرسه ،چیزی به نام تربیت مطلوب حاصل نمی شود. مشارکت اولیا و مربیان ٰ گامی برای درهم شکستن موانع رشد و پیشرفت دانش آموزان و ایجاد فضایی مناسب برای همدلی و اتفاق نظر آنان است. خانواده بعنوان نخستین نهادی که فرد در آن پرورش می یابد و زیر بنای شخصیت خود را از فرهنگ و ارزشهای آن می گیردٰ از اهمیت و جایگاه بسیار رفیعی در تربیت فرزندان برخوردار است، اما چگونه می توان این نهادمقدس را به معنای حقیقی خود آنطور که شایسته است برای فرزندان و سایر اعضای خانواده،آماده و مجهز نمود؟ در پاسخ باید اذعان داشت که بهترین راه و ابزار در این امر،آموزش به افراد خانواده، بخصوص والدین محترم است. عوامل اصلی این احساس نیاز را می توان در مسائلی نظیر تغییرات مستمر اجتماعی،هجوم فرهنگهای بیگانه،مشغله بیش از حد والدین و نادیده گرفتن ارزشها و کم رنگ شدن بایدها و نبایدهای دینی و اخلاقی جستجو کرد که زمینه ساز آسیب پذیری خانواده امروزی شده اند. تحقیقات نشان میدهد که آموزش خانواده تاثیرات پایدار و اساسی در ایجاد نگرش مثبت و تغییر در طرز تلقی افراد و رفتار آنها داشته است. حضور فعال و موثر در برنامه های آموزش خانواده موجب می گردد تا آنان محیط مناسب تری برای رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه فرزندان خود فراهم سازند و این امر پیشرفت و بالندگی افراد خانواده و جامعه را در پی خواهد داشت .به همین منظور این واحد آموزشی جلسات آموزش خانواده را با حضور استاد شامی و شما پدر و مادر گرامی طبق جدول زمانبندی زیر برگزار می نماید امید است با حضور گرم خود ما را در تربیت نونهال عزیز یاری فرمایید چشم براه حضور گرم و صمیمی تان هستیم.
 
 
 
 
 
 
 
 
برنامه جلسات آموزش خانواده
 
 
 
آمادگی و دبستان غیرانتفاعی پسرانه نابغه
 
 
در سال تحصیلی 91-90
 
 
 
روز
مورخ
ساعت
موضوع جلسه آموزش خانواده
چهارشنبه
9/9/1390
16
تاثیر مشارکت اولیا در ارتقای فرآیند آموزشی وتربیتی فرزندان
چهارشنبه
23/9/1390
16
نحوه مشارکت اولیا در بهبود شرایط یادگیری
یکشنبه
11/10/1390
16
تاثیر اهتمام اولیا در پیشرفت فرزندان
چهارشنبه
28/10/1390
16
رشد اخلاقی در دوره دبستان
دوشنبه
17/11/1390
16
شیوه های صحیح انتقال مفاهیم دینی
 
*خواهشمند است پدران و مادران گرامی راس ساعت مقرر در جلسه حضور به هم رسانند.
 
 
 
آمادگی و دبستان غیرانتفاعی پسرانه نابغه
 



ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیرارسلان ملکی ، امیرسام هنرمند ، علی اکبر زمانه کلاس دوم: رادمهر مهیاری ،،،،،، سبحان ذبیحی، امیرمحمد شمس کلاس سوم: سجاد داتلی بیگی ، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم:حسام بنی اشراف، پویا کریمی، امیرحسین بهاری، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،پارسا آقاشاهی
برترین های علمی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، امیرعلی لطفی ،محمدرضا باقری کلاس اول:امیرسام هنرمند ،،،،، علیرضا احمدی ، امیررضا نجفی کلاس دوم: رایان تقی پور ،،،،، رادمهر مهیاری ، امیرعلی هاشمی کلاس سوم: راتین شهرام ،،،،،، آدرین نیک نیا،صدرالدین جهانگیری کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ،حسام بنی اشراف، پویا کریمی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمد محمدیان ، صدرا اسماعیلی ،پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری کلاس اول: علی اکبر زمانه ، امیرسام هنرمند ، امیرارسلان ملکی کلاس دوم: حسین شهیدانی ، بهداد فتحی ، رادمهر مستاجران کلاس سوم: صدرالدین جهانگیری ، امیرحسین قدیمی پور، راتین شهرام کلاس چهارم: پویا کریمی ،،،،،،،، طاها میرزایی، امیرمحمدجعفرآقایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، کسری نجات
برترین های قرآنی دیماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، امیرحسین نیازی، رایان اکبری،،، کلاس اول: سهیل کیومرثی پور، امیرعباس نیرپورف مانی فرهادی کلاس دوم: پرهام نطریان ،،،،،،،، علی حسینی، امیررضا نجفی ،،، کلاس سوم: سبحان ذبیحی،،،،، هادی خوانساری ، رادمهر مهیاری کلاس چهارم: ارشیا کدخدایی ، کیان اسماعیلی ، رادوین خوژندی کلاس پنجم: حسام بنی اشراف، حسام حاج حیدری، محمدانصاری،،، کلاس ششم: یوسف روحی ،،،،،،، آرتا بهرامی ، سامیار بزدخواستی
برترین های علمی دیماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، نیما شیشه گر ، بردیا جانقربان کلاس اول:آرمین امیری ،،،،،،،،، آرشا حیدر پور ، عرفان صدقی وش کلاس دوم: علیرضا احمدی ،،،،،، سورنا یزدانی ، ارسلان ملکی ،،،،، کلاس سوم: سبحان ذبیحی ،،،، بهداد فتحی ، امیرضا شاپوری نیا ، کلاس چهارم:رادوین خوژندی ،،،،، کیان اسماعیلی ، ارشیا کدخدایی کلاس پنجم: حسام بنی اشراف، پویا کریمی ، کیان شنوی ،،،،،،،، کلاس ششم: آرتا بهرامی،،،،،، یوسف روحی ، سامیار یزدخواستی
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس آمادگی: متین خدابخش، رایان اکبری ، امیرحسین نیازی کلاس اول: امیرحسین بگدلی،،،، آرتین خسرویان ، شاهین شمیرانی کلاس دوم: علی حسینی ، امیرارسلان قدیری، ارسلان ملکی کلاس سوم: بهداد فتحی ،،،،،، رادمهر مستاجران،امیرمحمد شمس کلاس چهارم: ارشیا کدخدایی ، آرمین ذبیحی،امیرعلی حاجی باقری کلاس پنجم: حسام حاجی حیدری، محمد انصاری ، کیان شنوی ،،،، کلاس ششم: پوریا خراسانی ،،،،، آرتا بهرامی ، سامیار یزدخواستی
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، نیما شیشه گر، امیرحسین نیازی کلاس اول: امیرحسین بگدلی،،،، آرتین خسرویان، شاهین شمیرانی کلاس دوم : علیرضا احمدی،،،، اشکان کوکی،،،،، پرهام نظریان کلاس سوم : هادی خوانساری ، سبحان ذبیحی، رادمهر مهیاری کلاس چهارم: کیان اسماعیلی، رادوین خوژندی، ارشیا کدخدایی کلاس پنجم : حسام حاجی حیدری، حسام بنی اشراف،محمدجعفرآقایی کلاس ششم: آرتا بهرامی ،،، یوسف روحی ، سامیار یزدخواستی
برترین های علمی آذرماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، نیما شیشه گر، امیرحسین نیازی کلاس اول: عرفان صدقی وش ، شاهین شمیرانی، مانی فرهادی کلاس دوم: امیرارسلان قدیری، حسام رفیعی ، سورنا یزدانی، کلاس سوم: سبحان ذبیحی ،،،، بهداد فتحی ، امیررضا شاپوری نیا کلاس چهارم: رادوین خوژندی ،،،، کیان اسماعیلی ، ارشیا کدخدایی کلاس پنجم : کیان شنوی ،،،،، مسیح احمدی ، محمد انصاری کلاس ششم: آرتا بهرامی ،،،،،، سامیار یزدخواستی ، پوریا خراسانی
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس آمادگی: رایان اکبری ،،،،،، بردیا جانقربان ، متین خدابخش کلاس اول : آرمین امیری ، امیرعباس نیرپور ، شایگان شاه قلی کلاس دوم : سورنا یزدانی،امیر ارسلان ملکی ، امیرارسلان قدیری کلاس سوم: رادمهر مستاجران ، حسین شهیدانی،دانیال شیشه گر کلاس چهارم: ارشیا کدخدایی ، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس پنجم : محمد انصاری ، مسیح احمدی ، حسام حاجی حیدری کلاس ششم : پوریا خراسانی ،،،، آرتا بهرامی ، محمدیوسف روحی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس آمادگی: بردیا جانقربان، حسین نیازی ، سادات بنی اشراف کلاس اول: امیرحسین بگدلی، امیرعباس نیرپور، آرشا حیدرپور کلاس دوم: پرهام نظریان،،،،،،، سورنا یزدانی ، علی حسینی،، کلاس سوم: سبحان ذبیحی، دانیال شیشه گر ، امیررضا شاهپوری نیا کلاس چهارم: کیان اسماعیلی، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس پنجم:حسام حاج حیدری، محمدجعفرآقایی،حسام بنی اشراف کلاس ششم: آرتا بهرامی ،،،،،، محمد یوسف روحی
برترین های علمی آبانماه
کلاس آمادگی:محمدمتین خدابخش ، بردیا جانقربان، نیما شیشه گر کلاس اول : سهیل کیومرثی ،،،، آرمین امیری ، مانی فرهادی ،، کلاس دوم: علیرضا احمدی ،،،، ارسلان قدیری ، ارسلان ملکی کلاس سوم: رادمهر مستاجران ، سبحان ذبیحی ، بهداد فتحی ،، کلاس چهارم: ارشیا کدخدایی، رادوین خوژندی ، امیر حاجی باقری کلاس پنجم: کیان شنوی ،،،،،، مانی کریمی ، پویا کریمی ،،،، کلاس ششم: محمد یوسف روحی ، آرتا بهرامی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، بردیا جانقزبان ، رایان اکبری ،،، کلاس اول: آرتین خسرویان ،،، شایگان شاهقلی ، آرمین امیری کلاس دوم: سورنا یزدانی ،،،،، پرهام نطریان ، حسین عطایی کلاس سوم:رادمهر مستاجران ، حسین شهیدانی ، بهداد فتحی کلاس چهارم: امیر حاجی باقری، ارشیا کدخدایی ، کیان اسماعیلی کلاس پنجم: مانی کریمی ،،،،، محمد طاها میرزایی ، محمد انصاری کلاس ششم: آرتا بهرامی ،،،،،،، پوریا خراسانی
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، بردیا جانقربان، امیرحسین نیازی کلاس اول: امیرحسین بگدلی، سهیل کیومرثی ، امیرعباس نیرپور کلاس دوم: علیرضا احمدی،،،،،، امیررضا نجفی، حسین عطایی کلاس سوم: سبحان ذبیحی ، رادمهر مهیاری، دانیال شیشه گر کلاس چهارم: ارشیا کدخدایی، رادوین خوژندی،امیرحاجی باقری کلاس پنجم: حسام بنی اشراف، حسام حاج حیدری،محمدجعفرآقایی کلاس ششم: آرتا بهرامی ، محمد یوسف روحی،سامیار یزدخواستی
برتین های علمی مهرماه
کلاس آمادگی: متین خدابخش، رایان اکبری، نیما شیشه گر،،، کلاس اول : سهیل کیومرثی،،،، آرشا حیدرپور ، امیرحسین بگدلی کلاس دوم:علیرضا احمدی ،،،،،،، علی حسینی، امیررضا نجفی،،، کلاس سوم: سبحان ذبیحی، امیررضا شاپوری نیا،رادمهر مهیاری کلاس چهارم: رادوین خوژندی، ارشیا کدخدایی، امیرعلی حاجی باقری کلاس پنجم: حسام حاج حیدری، حسام بنی اشراف، محمد یزدانی کلاس ششم: آرتا بهرامی،محمد یوسف روحی ، سامیار یزدخواستی
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس آمادگی: سادات بنی اشراف، نیما شیشه گر، امیرحسین نیازی کلاس اول: امیرحسین بگدلی،،، آرتین خسرویان، سهیل کیومرثی کلاس دوم: حسین عطایی،،،، علیرضا احمدی، امیرارسلان قدیری کلاس سوم: حسین شهیدانی، رادمهر مستاجران ، آرین قاسمعلی کلاس چهارم: رادوین خوژندی،،، کیان اسماعیلی، ارشیا کدخدایی کلاس پنجم: مانی کریمی،،،،،،،، پویا کریمی، طاها میرزایی،،،،، کلاس ششم: آرتا بهرامی،،،، سامیار یزدخواستی،یوسف روحی