منوی سایت
آمار بازدید
بازدید امروز : 94 نفر
بازدید دیروز : 253 نفر
بازدید کلی : 464826 نفر
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 848
 
سایتهای مرتبط
صفحه اصلی

 


 

 

بمناسبت روز جهانی کودک روز دوشنبه مورخ 98/7/15 دانش آموزان آمادگی و اول دبستان نابغه از ساعت 10 تا 12 جهت شرکت در جنگ شاد روز کودک به کانون همدانیان برده می شوند لذا اولیا گرامی برگه رضایت نامه ای که تحویل دانش آموزان گردیده است تکمیل نموده و به دفتر آموزشگاه تحویل دهند 

 

 

اولین جلسه انجمن اولیا و مربیان کلاسی با حضور معلمین هر کلاس جهت بحث و تبادل نظر در رابطه بامسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان در روز سه شنبه مورخ 98/7/16 راس ساعت 15 در محل آمادگی و دبستان نابغه تشکیل می شود وسپس مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان همراه با انتخابات برگزار می شود لذا از اولیا گرامی دعوت می شود تا حتما در جلسه فوق حضور بهم رسانند.

 

 

  تکالیف شب دانش آموزان ازشنبه مورخ 98/7/6 هر روز راس ساعت 14 بر روی سایت قرار می گیرد

 

 

ثبت نام از دانش آموزان پیش دبستانی و کلاس اول

 

برای سال تحصیلی 99- 98 آغاز شد

 

 

 

حداقل شهریه ثابت آمادگی با خدمات ویژه: 4/600/000 تومان

 

 

حداقل شهریه ثابت ابتدایی با خدمات ویژه : 5/386/000 تومان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر

 

با شماره های 36618968 - 09127468681 تماس حاصل فرمایید.

 

 

با سلام

کتاب درسی دانش آموزان از شنبه آماده توزیع میباشد لذا اولیایی که هنوز نسبت به تکمیل فرم شهریه و خدمات ویژه که از مرداد ماه آماده است اقدام ننموده اند سریعا تسویه حساب مالی نموده و سپس نسبت به دریافت کتاب اقدام نمایند.

 

با سلام طبق نظرسنجی انجام شده و جلسه مورخ 98/04/31 انجمن اولیا و مربیان لباس فرم امسال دانش آموزان ،فرم سال گذشته با تغییر کوچکی در رنگ پیراهن انتخاب شد.لطفا جهت اندازه گیری و سفارش فرم و لباس ورزشی(به رنگ قرمز)فرزند دلبندمان به سایت : www.hejabform.ir  مراجعه و با کد مدرسه نابغه به شماره 26866 اطلاعات دانش آموز خود را درسامانه ثبت و کدرهگیری و تاریخ مراجعه به فروشگاه را دریافت نمایید خرید صرفا با دریافت کدرهگیری امکانپذیر است.شماره پشنیبانی 09132008110

آدرس دروازه دولت روبروی ایستگاه مترو، ارگ جهان نما ،ورودی شمس آبادی فاز 4 طبقه زیر زمین واحد 8 فروشگاه مدایران 

قیمت هر دست لباس فرم دانش آموزان نهایتا 160/000 تومان می باشد.

 

جهت پیشرفت اهداف و برنامه های این واحد آموزشی و با توجه به اتمام سال تحصیلی ،فرم نظرسنجی اولیا و مربیان از برنامه های آموزشی ، پرورشی ، اداری و مالی برای برنامه ریزی سال تحصیلی 99-98 در اختیار دانش آموزان قرار گرفت خواهشمند است فرم نظر سنجی را با دقت تکمیل نموده و به دفتر آموزشگاه ارائه نمایید و یا یه صندوق انتقادات و پیشنهادات بیاندازید.

 

 

با سلام کارنامه و عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان از روز شنبه 98/3/11 آماده تحویل می باشد لذا خواهشمند است پدر یا مادر شخصا جهت امضا و دریافت کارنامه و پیش ثبت نام سال آینده به  واحد آموزشی مراجعه نمایند 

 

برنامه کلاسهای تابستانه 

کلاسها اوقات فراغت دانش آموزان از اول تیرماه تا دوم مرداد ماه روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 13 طبق برنامه زیر تشکیل خواهد شد

کلاس ساعت مواد آموزشی
آموزش روخوانی و حفظ قرآن مابین ساعات آموزشی روخوانی و حفظ جزء 30
ذروس آموزشی هر پایه 20 جلسه 8 تا 10 صبح کتاب فصل میوه چینی هر پایه به پایه بالاتر
آموزش زبان انگلیسی 20 جلسه 10 تا 12 کتاب Family and Friends
آموزش کامپیوتر 10 جلسه 12 تا 13 کتاب کودک الکترونیکی من

 

 

نمرات ماه فروردین ماه و نمرات آزمون علمی مرحله دوم دانش آموزان در سیستم نمره دهی بر روی سایت قرار گرفت

 

نفرات اول آزمون علمی 2 

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

کیان

چراغ 


محمدحسام

بنی اشراف 


محمد

حسن علیزاده


پارسان 

میرالوند


پرهام

کریمی


محمدامین 

بختیاروند


سورنا

کریمی


نفرات دوم آزمون علمی 2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 محمدطاها

لعل


پویا

کریمی


 کوروش

چراغ


امیرعلی

نوروزی


امیرمهدی

جابری


اباالفضل

عطایی


محمد

قضاوی


نفرات سوم آزمون علمی 2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 سهیل

سلطان الکتابی

مسیح

احمدی

مهدی 

حسن علیزاده

علیرضا

دادخواه

 ایلیا

کریمی

حسین

یاری

محمدحسین

رمضانی

علی

رهنما

سیدارشیا

ابومسعودی

 

 

نفرات اول مسابقه قرآنی 2 

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

محمد طاها

لعل

محمدحسام

بنی اشراف 

محمد

حسن علیزاده

امیرعلی 

نوروزی

حسین 

شریفی

محمدحسین

رمضانی

سورنا

کریمی

نفرات دوم مسابقه قرآنی 2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 کیان چراغ

محمد

جعفرآقایی

علیرضا

دادخواه

پارسان 

میرالوند

امیرمهدی

جابری

اباالفضل

عطایی

امیرحسین

جعفرآقایی

نفرات سوم مسابقه قرآنی  2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 کامیاب 

کاظمی

پویا

کریمی

مهدی

حسن علیزاده

 حسین

یاری

ایلیا

مرزبان

ماهان

قبادی پور

 

  با توجه به اتمام سال تحصیلی 98-97 جهت ثبت و ضبط خاطرات خوش دوران تحصیل براساس نظر انجمن اولیا و مربیان برآن شدیم تا عکس دانش آموزان هر کلاس را با معلم مربوطه بر روی تخته شاسی تهیه و در اختیار آنان قرار دهیم لذا دانش آموزان عزیز حتما روز شنبه مورخ 98/2/14 با لباس فرم در مدرسه حضور یابند

 

دومین دوره از مسابقات علمی روز شنبه مورخ 98/2/16 ما بین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر ضمن دریافت تقدیرنامه و کارت امتیازدر سایت معرفی خواهند شد.

 

  دومین دوره از مسابقات قرانی روز سه شنبه مورخ 98/2/10 ما بین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر ضمن دریافت تقدیرنامه و کارت امتیازدر سایت معرفی خواهند شد.

 

  چهارمین جلسه انجمن کلاسی روز دوشنبه98/2/9 با حضور معلمین هر پایه جهت بررسی مسائل آموزشی و پرورشی راس ساعت 15:30 تا 16:30 برگزار خواهد شد و سپس جلسه آموزش خانواده با حضور سرکار خانم دکتر سمیعی با موضوع اوقات فراغت از ساعت 16:30 تا 18 برگزار خواهد شد 

 

روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه اردوی تفریحی به مقصد باغ غدیر از ساعت 8 تا 14 برگزار خواهد شد و دانش آموزان از امکانات سینمای 5 بعدی ، ترامبولین(تخته فنر) ، سرسره و پارک بادی و زمین بازی استفاده خواهند کرد لذا خواهشمند است رضایتنامه ارائه شده تا روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه به دفتر مدرسه تحویل داده شود

 

 

 

تکالیف عید دانش آموزان چیست؟

 

با توجه به بخشنامه ارائه شده از اداره آموزش و پرورش دادن هرگونه پیک نوروزی از طرف مدارس به دانش آموزان ممنوع شده است و طرحی بعنوان عید و داستان جایگزین آن شده که نحوه انجام آن در عکس توضیح داده شده است.لذا از شما اولیا گرامی تقاضا می شود با توجه به اینکه بازخورد باید به اداره فرستاده شود نسبت به انجام صحیح طرح دقت لازم را مبذول بفرمایید.

 

 
 
توجه!         توجه!

نمرات ماهانه ی (بهمن و اسفند)دانش آموزان در سایت مدرسه قرار گرفته است خواهشمندیم  با توجه به شروع تعطیلات نوروزی نسبت به برنامه ریزی، جهت تقویت دروسی که در آنها ضعیف عمل نموده اند اقدام نمایید.

 

نفرات برتر مسابقه کتابخوانی

کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم
محمدحسام بنی اشراف محمد حسن علیزاده امیرعلی نوروزی پرهام کریمی محمدامین بختیاروند سورنا کریمی
         

 

  سومین جلسه انجمن کلاسی روز سه شنبه 16 بهمن با حضور معلمین هر پایه در رابطه با مسائل آموزشی و پرورشی همراه با ارائه کارنامه نوبت اول از ساعت 15 تا 16 برگزار می گردد و سپس جلسه آموزش خانواده با حضور خانم سمیعی با موضوع پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از ساعت 16 تا 17 برگزار خواهد شد از شما پدر و مادر گرامی دعوت می شود تا حتما در جلسه فوق حضور بهم رسانید

 

 نفرات اول مسابقه قرآنی مرحله اول

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 

محمدطاها

لعل

 

سیدمحمدحسام

بنی اشراف

محمد

حسن علیزاده

امیرعلی

نوروزی

سیدحسین

شریفی

محمدحسین

رمضانی

سورنا

کریمی

 

نفرات دوم مسابقه قرآنی مرحله اول

 کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 کیان

چراغ

امیرمحمد

جعفرآقایی

علیرضا 

دادخواه

پارسان

میرالوند

 امیرمهدی

جابری

 اباالفضل

عطایی

امیرحسین

جعفرآقایی

 

نفرات سوم مسابقه قرآنی مرحله اول

 کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

سهیل

سلطان الکتابی

 امیرحسین

بهاری

 کوروش

چراغ

 حسین

یاری

ایلیا

مرزبان

محمد

قضاوی

 

 

 

 

نفرات اول آزمون علمی 1 

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

محمدطاها

لعل

کیان

چراغ

محمدحسام

بنی اشراف

امیرحسین

بهاری

محمد

حسن علیزاده

امیرعلی

نوروزی

پرهام

کریمی

اباالفضل

عطایی

سورنا

کریمی

 

نفرات دوم آزمون علمی 1

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

کامیار

کاظمی

امیرمحمد

جعفرآقایی

مهدی

حسن علیزاده

کوروش

چراغ

پارسان

میرالوند

آرین

خسرویان

محمدامین

بختیاروند

علی

رهنما

 

نفرات سوم آزمون علمی 1

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 سهیل

سلطان الکتابی

پویا

کریمی

مسیح

احمدی

علیرضا

دادخواه

 امیرمهدی

جابری

حسین

یاری

محمدحسین

رمضانی

سیدارشیا

ابومسعودی

 

  بازدید علمی به مقصد آتشنشانی برای دانش آموزان دوره اول در روز شنبه 29 دیماه و بازدید علمی به مقصد موزه علوم و فنون برای دانش آموزان دوره دوم در روز سه شنبه 25 دیماه برگزار خواهد شد

نمرات آذرماه و آزمون علمی 1 دانش آموزان بر روی سیستم نمره دهی قرار گرفت

اولین دوره از مسابقات قرآنی آمادگی و دبستان نابغه مابین دانش آموزان هر کلاس در روز سه شنبه 97/11/2 برگزار خواهد شد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند لوح تقدیر ارائه خواهد شد
  اولین دوره از مسابقات علمی آمادگی و دبستان نابغه مابین دانش آموزان هر کلاس از تمامی دروس در روز دوشنبه 97/10/24 برگزار خواهد شد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند لوح تقدیر ارائه خواهد شد

 

دومین جلسه انجمن اولیا و مربیان کلاسی روز دوشنبه مورخ 97/9/26 با حضور معلمین هر پایه در رابطه با مسائل آموزشی و پرورشی راس ساعت15 تشکیل می شود و سپس اولین جلسه آموزش خانواده با حضور سرکار خانم سمیعی در رابطه با ناهنجاریهای رفتاری راس ساعت 16 تشکیل می شود لذا از شما اولیا محترم دعوت می شود تا در جلسه فوق حضور بهم رسانید
  ارزشیابی توصیفی دانش آموزان از اول آبان ماه ،هر ماه در سیستم نمره دهی بر روی سایت قرار می گیرد جهت بررسی ارزشیابی با کد کاربری و رمز عبور اختصاصی هر دانش آموز می توانید وارد سیستم نمره دهی شوید

 

اولین جلسه انجمن کلاس با حضور معلمین هرپایه روز سه شنبه مورخ 24 /7/ 97 راس ساعت 15:30 برگزار خواهد شد و سپس مجمع عمومی و انتخابات انجمن اولیا و مربیان برگزار خواهد شد لذا از شما پدر و مادر گرامی دعوت بعمل می آید تا حتما در جلسه فوق حضور بهم رسانید

 

  تکالیف شب دانش آموزان هر کلاس از روز شنبه 97/7/7 راس ساعت 14 هر روز بر روی سایت قرار می گیرد

 

شهریه ثابت آمورشی پیش دبستانی در سال تحصیلی 97-96 مبلغ: 17/050/000ریال

و شهریه ثابت آموزشی ابتدایی در سال تحصیلی 97-96 مبلغ: 23/900/000 ریال

بغیر از هزینه خدمات ویژه بوده استکه برای سال تحصیلی 98-97

حدودا 10 تا 20 درصد به شهریه از سوی آموزش و پرورش اضافه خواهد شد.

 

با سلام طبق نظرسنجی انجام شده و جلسه مورخ 97/4/13 انجمن اولیا و مربیان لباس فرم امسال دانش آموزان ، لباس فرم سال گذشته انتخاب شد. لذا هرچه سریعتر نسبت به خرید آن به آدرس دروازه دولت روبروی ایستگاه مترو، ارگ جهان نما ،ورودی شمس آبادی فاز 4 طبقه زیر زمین واحد 8 فروشگاه مدایران اقدام نمایید

 

 

ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی فروردین
کلاس آمادگی: محمدطاها لعل ، کیان چراغ ، کامیار کاظمی ،،،،،، کلاس اول: سیدحسام بنی اشراف محمدجعفرآقایی،امیرحسین بهاری کلاس دوم: محمد حسن علیزاده ، علیرضا دادخواه ، کوروش چراغ کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: حسین شریفی ، حسین یاری ، ایلیا کریمی ،،،،، کلاس پنجم: محمدامین بختیاروند ، حسین رمضانی ، ابالفضل عطایی کلاس ششم: سورنا کریمی ،،،،، ارشیا ابومسعودی ، علی رهنما
برترین های علمی فروردین
کلاس آمادگی: کیان چراغ ، محمد طاها لعل ، سهیل سلطان الکتابی کلاس اول: امیرحسین بهاری ، حسام بنی اشراف،محمدجعفرآقایی کلاس دوم: کوروش چراغ ، مهدی حسن علیزاده ، علیرضا دادخواه کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: پرهام کریمی ،،،،، امیرمهدی جابری ، شهیار نیکنام کلاس پنجم: محمد هاشمی، محمدامین بختیاروند،آرمین احمدیان کلاس ششم: سورنا کریمی ،،،،،، علی رهنما ، ارشیا ابومسعودی
برترین های اخلاقی فروردین
کلاس آمادگی:سهیل سلطان کتابی ، کامیار کاظمی ، محمدطاها لعل کلاس اول: پویا کریمی ،،،،،،،،، مسیح احمدی ، امیرحسین بهاری کلاس دوم: کوروش چراغ ،،،،، علیرضادادخواه،مهدی حسن علیزاده کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: مبین مستقیم زاده ، آرین خسرویان ، حسین قدیری کلاس پنجم: ایلیا مرزبان ، محمدحسین رمضانی ، متین رضایی کلاس ششم: سورنا کریمی ،،،،،،، ارشیا ابومسعودی ، محمد قضاوی
برترین های قرآنی اسفندماه
کلاس آمادگی:طاها لعل ، کیان چراغ ،کامیار کاظمی ،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس اول: سیدحسام بنی اشراف ،محمدجعفرآقایی،امیرحسین بهاری کلاس دوم: مهدی حسن علیزاده ، علیرضا دادخواه،محمدحسن علیزاده کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: حسین شریفی ، پرهام کریمی ، حسین یاری ،،،،، کلاس پنجم: اباالفضل عطایی ، محمد هاشمی ، ایلیا مرزبان ،،،، کلاس ششم: سورنا کریمی ،،،،،،، محمد قضاوی ، ارشیا ابومسعودی
برترین های علمی اسفندماه
کلاس آمادگی:کیان چراغ ،،،،،،،، طاها لعل ، کامیار کاظمی ،،،،، کلاس اول: سیدحسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ،پویا کریمی کلاس دوم: محمد حسن علیزاده ، مهدی حسن علیزاده ، کوروش چراغ کلاس سوم: پارسان میرالوند ، امیرعلی نوروزی ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: پرهام کریمی ،،،،،،،، شهیار نیکنام ، آرین خسرویان ،،،، کلاس پنجم: محمدحسین رمضانی ، ایلیا مرزبان ، محمدامین بختیاروند کلاس ششم: سورنا کریمی ،،،،، علی رهنما ، ارشیا ابومسعودی
برترین های اخلاقی اسفندماه
کلاس آمادگی:سهیل سلطان کتابی ، کامیار کاظمی ، کیان چراغ ،،، کلاس اول: پویا کریمی ،،،،،،،، امیرحسین بهاری ، مسیح احمدی کلاس دوم: علیرضا دادخواه ،،،،،،، کوروش چراغ ، مهدی حسن علیزاده کلاس سوم: پارسان میرالوند ، امیرعلی نوروزی ،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: مبین مستقیم زاده ، سام محمودی ، ایلیا مرزبان ،،،، کلاس پنجم: متین رضایی ،،،،،،، ابوالفضل شیرانی، رادمهر رحیمی کلاس ششم: سورنا کریمی ، ماهان قبادی پور ، محمد قضاوی
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس آمادگی: طاها لعل خفتان، کامیار کاظمی، کیان چراغ،،،،،،، کلاس اول:سیدحسام بنی اشراف ، امیرمحمدجعفرآقایی،مسیح احمدی کلاس دوم : علیرضا دادخواه،،،،، کوروش چراغ، محمدحسن علیزاده کلاس سوم : امیرعلی نوروزی، پارسان میرالوند،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: پرهام کریمی،،،،،، شهیار نیکنام، سیدحسین شریفی کلاس پنجم : ایلیا مرزبان،محمد حسین رمضانی،محمدامین بختیاروند کلاس ششم: سورنا کریمی، ارشیا ابومسعودی، امیرحسین جعفرآقایی
برترین های علمی آذرماه
کلاس آمادگی : کیان چراغ،،،،،،،، طاها لعل، سهیل سلطان الکتابی کلاس اول:سیدحسام بنی اشراف، پویا کریمی، امیرحسین بهاری ،،، کلاس دوم: کوروش چراغ، مهدی حسن علیزاده،محمدحسن علیزاده کلاس سوم : امیرعلی نوروزی، پارسان میرالوند،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: پرهام کریمی،،،،، حسین یاری، سیدحسین شریفی کلاس پنجم : محمدامین بختیاروند، ابالفضل عطایی، محمدهاشمی کلاس ششم: ارشیا ابومسعودی، سورنا کریمی، علی رهنما
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس آمادگی: طاها لعل خفتان، سهیل سلطان الکتابی،کامیارکاظمی کلاس اول : پویا کریمی،،،،،،،،،،، سیدمحمد حسام بنی اشراف، امیرحسین بهاری ،،،،،،،،،،،،،،، کلاس دوم : کوروش چراغ،،،،،،،،،،،، علیرضادادخواه،محمدحسن علیزاده کلاس سوم: امیرعلی نوروزی، پارسان میرالوند،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم : آرین خسرویان،،،،،،، ایلیا کریمی، بردیا صداقت ،،،،،، کلاس پنجم : آرمین احمدیان،محمد حسین رمضانی،محمدامین بختیاروند کلاس ششم : سورنا کریمی،،،،،، ارشیا ابومسعودی، علی رهنما
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس آمادگی : کیان چراغ ،،،،،،،، طه ها لعل ، کامیار کاظمی ،،،،، کلاس اول : سیدحسام بنی اشراف محمدجعفرآقایی،امیرحسین بهاری کلاس دوم : محمد حسن علیزاده ، مهدی حسن علیزاده ، کوروش چراغ کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم : پرهام کریمی ، سیدحسین شریفی ،حسین یاری کلاس پنجم :محمد هاشمی ، محمدامین بختیاروند،حسین رمضانی کلاس ششم : سورنا کریمی،،،،، امیر حسین جعفرآقایی، ارشیاابومسعودی
برترین های علمی آبانماه
کلاس آمادگی:طه ها لعل ،،،،،،، کیان چراغ ، کامیار کاظمی ،،،،،،، کلاس اول : سیدحسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری،پویا کریمی کلاس دوم :مهدی حسن علیزاده ، محممدحسن علیزاده ، کوروش چراغ کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم : پرهام کریمی ، مهدی جابری ، سیدحسین شریفی کلاس پنجم: محمد هاشمی ، محمدامین بختیاروند ، متین رضایی کلاس ششم : سورنا کریمی،،،،، علی رهنما ، ارشیا ابومسعودی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس آمادگی:سهیل سلطان الکتابی ، کیان چراغ ، طه ها لعل کلاس اول : امیرحسین بهاری ،،،،، پویا کریمی،سیدحسام بنی اشراف کلاس دوم : کوروش چراغ ،،،،، مهدی حسن علیزاده،علیرضادادخواه کلاس سوم : پارسان میرالوند ، امیرعلی نوروزی ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: حسین یاری ،،،،،، آرین خسرویان ، شهیار نیکنام ،،،،،، کلاس پنجم: محمدحسین رمضانی ، ایلیا مرزبان ، آرمین احمدیان،،،،، کلاس ششم :سورنا کریمی ، امیرحسین جعفرآقایی ، علی رهنما
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس آمادگی: طاها لعل،،،،،،،،، کامیار کاظمی، کیان چراغ ،،،،،، کلاس اول :حسام بنی اشراف، امیرمحمدجعفرآقایی،مسیح احمدی کلاس سوم : اامیرعلی نوروزی، پارسان میرالوند ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم: حسین یاری،،،،،،،، ایلیا کریمی، امیرمهدی جابری کلاس پنجم : محمدامین بختیاروند ،ابوالفضل شیرانی،حسین رمضانی کلاس ششم : سورنا کریمی، امیرحسین جعفرآقایی، ارشیاابومسعودی
برتین های علمی مهرماه
کلاس آمادگی:‌ کیان چراغ ، کامیار کاظمی ، سهیل سلطان الکتابی کلاس اول:محمدحسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، ،،،،،،،، امیرمحمدجعفرآقایی ،،،،،،،،،،،، کلاس دوم : محمدحسن علیزاده کلاس سوم: امیرعلی نوروزی ، پارسان میرالوند ،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم : حسین یاری ،،،،،، ایلیا کریمی ، پرهام کریمی،،،، کلاس پنجم : محمدامین بختیاروند ، محمد هاشمی ، اباالفضل عطایی کلاس ششم:سورنا کریمی ،،،،، علی رهنما ، ارشیا ابومسعودی
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس آمادگی : کامیار کاظمی ، سهیل سلطان الکتابی ، طاها لعل کلاس اول : امیرحسین بهاری ،،،، پویا کریمی ، مسیح احمدی ،،، کلاس دوم :مهدی حسن علیزاده ،علیرضا دادخواه ، کوروش چراغ کلاس سوم : پارسان میرالوند ، امیرعلی نوروزی ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس چهارم : حسین شریفی ، محمدحسین قدیری ، پرهام کریمی کلاس پنجم : متین رضایی ،،،،،،، آرمین احمدیان ، رادمهر رحیمی کلاس ششم:سورنا کریمی ، امیرحسین جعفرآقایی،محمدقضاوی