منوی سایت
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 809
 
آمار بازدید
بازدید امروز : 120 نفر
بازدید دیروز : 175 نفر
بازدید کلی : 341518 نفر
سایتهای مرتبط
درباره شرکت ما

 

بسمه تعالی
موسسه آموزشی و فرهنگی نابغه زاینده رود
در یک نگاه
آمادگی ودبستان غیر انتفاعی پسرانه نابغه در سال تحصیلی 88-87 با هدف آموزش روان خوانی، روخوانی،تحفیظ قرآن وآشنایی بااصول علمی وعملی اسلام ناب محمدی(ص) وآموزش فعالیت ها وآموزشهای پرورشی در کنار آموزش دروس علمی درسطح تیزهوشان واستعدادهای درخشان فعالیت خود را زیر نظر جمعی از فرهنگیان و کارشناسان تعلیم وتربیت با کمترین امکانات آغاز نمود و با استقبال گرم اولیا ومربیان محترم مواجه گردید ،در سال دوم فعالیت خود، برگزاری مراسم روز شکوفه ها و جشن بازگشایی مدارس در حالی آغازگردید که موسسین واحد آموزشی با توجه به هدف والای فرهنگی و قرآنی که داشتند واحد آموزشی را در ثبت شرکت ها به ثبت رساندند و با اضافه نمودن بندی تحت عنوان در صورت انحلال موسسه کلیه اموال و تجهیزات آن به ولی فقیه یا آموزش و پرورش تعلق می گیرد موسسه را در ردیف موسسات خیریه قرار دادند و در جشن میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) ثبت نام رایگان از دانش آموزان ایتام و بی سرپرستی را که در آزمون علمی و اخلاقی موسسه قبول شوند تصویب نمودند و فعالیت خود را در امور زیر برای نونهالان ایران اسلامی به ترتیب زیرتا کنون ادامه داده است.                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                           امور آموزشی

  
با تلاش و پیگیری مستمر مسئولین مدرسه بهترین معلمین و کادر آموزشی از سر گروه های آموزشی استان و معلمین با تجربه و بازنشسته استان انتخاب گردیدند که با تشکیل اولین جلسه شورای معلمین در اواسط شهریور ماه راهکارها و برنامه های مناسب زیر را جهت اجرای برنامه های آموزشی و فوق برنامه ها ی آموزشی با توجه به اهداف موسسه خیریه آموزشی فرهنگی نابغه زاینده رود انتخاب نمودند.                                                                                                                                                      
1- برنامه ریزی جهت ثبت نام دانش آموزان با آزمون ورودی و تست هوش
2- تهیه وتنظیم برنامه درسی دانش آموزان از ساعت 8 صبح تا 14از شنبه تا چهارشنبه
3- تعیین محتوا و کتب، ساعات فوق برنامه آموزشی وپرورشی
5- تعیین کتب کمک آموزشی آدینه و تنظیم سوال برای هر آدینه دانش آموز
6- تهیه کتب کمک آموزشی فوق توسط واحد آموزشی جهت رفاه حال اولیا محترم و نظم بیشتر و ارائه بموقع آن جهت اجرا
7- برگزاری آزمون های مستمر از دانش آموزان و ثبت فعالتهای انجام شده توسط دانش آموزان
8- برگزاری اولین جلسه انجمن کلاسی در اواخر هرماه و ارتباط مستمر با دانش آموزان و اولیا آنان
9- برگزاری آزمون های آماده سازی دانش آموزان جهت امتحانات میان نوبت و نوبت
10- حضور مداوم دانش آموزان در آزمایشگاه مدرسه و استفاده از وسایل کمک آموزش

 

11- هوشمند سازی واحد آموزشی و تهیه کتاب و کیف الکترونیک برای دانش آموزان
 

امور پرورشی

 

1- برنامه ریزی جهت برگزاری کلاسهای فوق برنامه با توجه به اهداف موسسه
2- دعوت از مربیان واساتید تخصصی با توجه به سابقه کاری و رشته تحصیلی آنان که هم اکنون 10 نفر نیروی تخصصی آموزش دروس تخصصی رادر رشته های قرآن،احکام،خط،نقاشی،مکالمه زبان انگلیسی ، کامپیوتر ، ورزش و تربیت بدنی ، سرود و تواشیح ،روانشناسی و بهداشت محیط و روان برعهده دارند
3- برگزاری مراسم صبحگاهی هر روز توسط دانش آموزان یک کلاس با توجه به برنامه اعلام شده با موضوع تلاوت قرآن کریم ، برافراشتن پرچم و سرود جمهوری اسلامی ، نیایش ، دعای فرج ، مقاله و دکلمه در رابطه با مناسبتهای هفته ، ورزش صبحگاهی و...
4- برگزاری نماز جماعت در نمازخانه مدرسه برای دانش آموزان کلاس سوم،چهارم وپنجم
5- بردن دانش آموزان پایه های چهارم وپنجم به مسجد حجت اکبر(ع) در روزهای شنبه ، یکشنبه ، دو شنبه ، سه شنبه وچهارشنبه
6- ثبت نام از دانش آموزان متقاضی جهت شرکت در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه و بردن آنان به نماز جمعه همراه با اردوی یک روزه در روز جمعه هر هفته در میدان امام
7- برگزاری زیارت عاشورا در سه شنبه هر هفته و ارائه صبحانه به دانش آموزان با کمک و یاری اولیاء محترم
8- برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی و تشکیل شورای مدرسه
9- تجهیز کتابخانه مدرسه در تابستان و راه اندازی کتابخانه و ارائه کارت عضویت کتابخانه به کلیه دانش آموزان با همکاری دانش آموزان
10- معرفی دانش آموزان برتر مسابقات علمی و قرآنی با نصب اسامی وعکس دانش آموز درطرح تشویق
11- راه اندازی بانک جایزه و تقسیم جوایز به جوایز 100 ،200 ،300 امتیازی
12- راه اندازی صندوق انتقادات وپیشنهادات واستفاده از نظرات وپیشنهادات سازنده اولیا ودانش آموزان
13- برگزاری جشن روز جهانی کودک و اجرای مسابقه و برنامه های شاد توسط خود دانش آموزان و ارائه هدیه روز کودک به تمامی دانش آموزان
14- برگزاری مسابقه فوتبال ، والیبال ،تیراندازی، مچ اندازی ،دارت ، طناب کشی ، ماست خوری، شیر خوری ، موز خوری ، سیب خوری ، بین دانش آموزان و ارائه جایزه به دانش آموزان برتر هر کلاس و ارائه مدال و جایزه به دانش آموزان برتر مدرسه
15- شرکت در مسابقه فوتبال بین مدارس ناحیه 3 آموزش و پرورش و کسب رتبه
16- شرکت در مسابقه ژیمناستیک بین مدارس ناحیه 3 آموزش و پرورش
17- شرکت در مسابقه شنا بین مدارس ناحیه 3 وکسب رتبه سوم ناحیه 3 در کرال پشت وکرال سینه  
18- برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) و اجرای مسابقه و برنامه های متنوع وشاد توسط دانش آموزان و ارائه جوایز به دانش آموزان برتر و ارائه هدیه به تمامی دانش آموزان مدرسه
19- ارائه هدیه به 12 دانش آموزی که نام آنان رضا و یا دارای پسوند یا پیشوند رضا می باشند به مناسبت میلاد امام رضا(ع)
20- برگزاری اردوی تفریحی به مقصد باغ ابریشم وباغ دارالقرآن و هتل پردیس مبارکه اجرای برنامه های شاد تفریحی، ورزشی و قرآنی زیر نظر معلمین و مربی ورزش و مربی قرآن
21- ارائه مجلات رشد دانش آموز به دانش آموزان متقاضی

 

22- برگزاری جشن عید غدیر همراه با ارائه جوایز به دانش آموزانی که نامشان علی می باشدو پخت آش وحدت در مدرسه با همکاری اولیا
23- ارائه جدول علمی به مناسبتهای مختلف به دانش آموزان همراه با ارائه جوایز به آنان

امور بهداشتی

 

 

 1- ارائه برنامه تغذیه میان روز به دانش آموزان و توجیه آنان در زمینه اجرای دقیق آن و عدم استفاده از سایر تغذیه های مضر
2- ارائه شیر به دانش آموزان در ایام هفته و نظارت براستفاده کامل از آن
3- برنامه ریزی ونظارت مستمر بر بهداشت و نظافت محیط آموزشی و نحوه ضد عفونی نمودن وسایل وتجهیزات آموزشی توسط نیروی خدماتی واحدآموزشی
4- برگزاری جلسه آموزشی توسط پزشکان متخصص در جلسه انجمن اولیا ومربیان در رابطه با انواع بیماری ها و تغذیه مناسب
6- برگزاری دو مسابقه بهداشتی بین دانش آموزان و ارائه جوایز به آنان 
7- راه اندازی شرکت تعاونی و بوفه مدرسه با کمک دانش آموزان وارائه تغذیه سالم به آنان
8- دعوت از دندانپزشک و معاینه کلیه دانش آموزان با نظارت مربی بهداشت و معرفی دانش آموزان نیازمند به دندانپزشک جهت ترمیم دندان
9- ارائه برگه مسواک به دانش آموزان کلاس آمادگی ،اول و دوم در هر ماه با طرح های متنوع وشاد
10- استفاده از دانش آموزان بعنوان بهداشت یار و معرفی بهداشت یار کلاس ،محیط ومدرسه و نظارت بر عملکرد آنان
11- دعوت از پزشک متخصص و معاینه کلیه دانش آموزان
12- دعوت از مشاور و روانشناس و مشاوره گروهی دانش آموزان و حضور در واحد آموزشی هفته ای یک روز در طول سال
13- معاینه دانش آموزان از لحاظ بینایی سنجی، شنوایی سنجی، بهداشت دهان و دندان، قد ،وزن،گودی کف پا و.... توسط مربی بهداشت واحد آموزشی
و..........
امیدواریم این واحد آموزشی بتواند با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده شما گامی موثر در جهت اعتلای تعلیم و تربیت نونهالان ایران اسلامی بردارد.
 
سیدهادی بنی اشراف
مدیرعامل
موسسه آموزشی و فرهنگی نابغه زاینده رود

 

برترین های قرآنی فروردین
کلاس آمادگی: احسان همت یار ، ارشیا خرمی ، پارسا صابر ،،،، کلاس اول: سیدعلی احمدی ،محمدرضانائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم: مهدیار مجیدی ، امیرعلی نوروزی ، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: پرهام کریمی ، امیرمهدی جابری ، ایلیا کریمی کلاس چهارم: آرمین احمدیان ، محمدامین بختیاروند،محمدهاشمی کلاس پنجم: سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، برنا طالبی ، محمدصالح کاظمی
برترین های علمی فروردین
کلاس آمادگی: حسام بنی اشراف، ارشیا خرمی، نیکان فتوحی ،،، کلاس اول: محمدرضا نائبی، سید علی احمدی،محمدحسین ملک پور، کلاس دوم: امیرعلی نوروزی، امیرعلی فرهای، صدرا رادمان کیا کلاس سوم: پرهام کریمی ،،،، حسین یاری ، امیرمهدی جابری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند ، محمدحسین رمضانی،رادمهررحیمی کلاس پنجم: سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، هامون هاشمی ، سبحان رمضانی
برترین های اخلاقی فروردین
کلاس آمادگی: رضا فرامرزی،،،،،، امید رحیمی ، پویا کریمی ،،،،، کلاس اول: امیرعلی خیرخواه ، محمدرضا نائبی، سیدعلی احمدی کلاس دوم: مهدیار مجیدی ،،،،،،، پویا صابر، نیکان دهقانی ،،،،،،،، کلاس سوم: رهام لشکری ، محمدحسین قدیری ، شهیارنیکنام کلاس چهارم: ایلیا مرزبان ،،،،،،،، متین رضایی ، محمدهاشمی ،،، کلاس پنجم: علی رهنما ،،،،،،، ارشیا ابومسعودی،سورنا کریمی کلاس ششم: پویا مشایخی ،،،،، علی ماهانی ، مهدی عباسیان
برترین های قرآنی اسفندماه
کلاس آمادگی:امید رحیمی،،،، نیکان فتوحی ، ارشیا خرمی ،،،،، کلاس اول: محمدرضا نائبی، محمد حسین ملک پور ، سیدعلی احمدی کلاس دوم: مهدیار مجیدی ،،،، آرمین ارباب زاده ، امیرعلی نوروزی کلاس سوم: حسین یاری ،،،،،،، سام محمودی ، ایلیا کریمی ،،، کلاس چهارم: آرمین احمدیان ،،، ایلیا مرزبان ، اباالفضل شیرانی کلاس پنجم: امیرحسین جعفر آقایی ، سورنا کریمی، ارشیا ابومسعودی کلاس ششم: سبحان رمضانی ، هامون هاشمی ، برنا طالبی
برترین های علمی اسفندماه
کلاس آمادگی: پارسا صابر، امیرمحمدجعفرآقایی ، پویا کریمی کلاس اول: سیدعلی احمدی، محمدرضا نائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم: پویابر صابر،،،،،،، امیرعلی نوروزی ، صدرا رادمان کیا کلاس سوم: حسین یاری ،،،،،،، ایلیا کریمی ، پرهام کریمی ،،،، کلاس چهارم: متین رضایی،محمد حسین رمضانی، اباالفضل عطایی کلاس پنجم: ارشیا ابومسعودی، سورنا کریمی،امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی، محمدصالح کاظمی، مهدی عباسیان
برترین های اخلاقی اسفندماه
کلاس آمادگی: پویا کریمی، ،،،،،،رضا فرامرزی ، ارشیا خرمی کلاس اول: محمدرضا نائبی، امیرعلی خیرخواه،حسین ملک پور کلاس دوم: مهدیار مجیدی ،،،،، آرمین ارباب زاده ، امیرعلی فرهادی کلاس سوم: محمدحسین قدیری ، شهیار نیکنام، رهام لشکری ،،،، کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند، رادمهر رحیمی ، ایلیا مرزبان ،،، کلاس پنجم: محمدقضاوی، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: عرشیا حقیقی ،،،،،، پویا مشایخی ،سبحان رمضانی
برترین های قرآنی بهمن ماه
کلاس آمادگی : نیکان فتوحی ، امیدرحیمی ، محمدحسام بنی اشراف کلاس اول: محمدرضا نائبی ، سیدعلی احمدی، امیرعلی خیرخواه کلاس دوم: نیکان دهقانی ، امیرعلی نوروزی ، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: پرهام کریمی ، ایلیا کریمی ، حسین یاری کلاس چهارم: محمدهاشمی، آرمین احمدیان، ابوالفضل شیرانی کلاس پنجم: ارشیا ابومسعودی ، محمدقضاوی،امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: برنا طالبی، محمدجواد رمضانی، محمدصالح کاظمی
برترین های علمی بهمن ماه
کلاس آمادگی : ارشیا خرمی، محمدحسام بنی اشراف، نیکان فتوحی کلاس اول: سیدعلی احمدی، امیرعلی خیرخواه، محمدرضا نائبی کلاس دوم: مهدیار مجیدی، پویا صابر، صدرا رادمان کیا کلاس سوم: مهدی جابری، حسین یاری ، رهام لشکری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند، محمدهاشمی، آرمین احمدیان کلاس پنجم: علی رهنما، سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی، برنا طالبی ، هامون هاشمی
برترین های اخلاقی بهمن ماه
کلاس آمادگی: احسان همت یار، سیدحسام بنی اشراف کلاس اول: امیرعلی خیرخواه ، محمدرضا نائبی، محمدحسین ملک پور کلاس دوم: صدرا رادمان کیا، امیرعلی فرهادی، مهدیار مجیدی کلاس سوم: شهیار نیکنام ، سام محمودی ، مهدی جابری کلاس چهارم: محمدحسین رمضانی ، ایلیا مرزبان ، متین رضایی کلاس پنجم: امیرحسین جعفرآقایی ، ارشیا ابومسعودی ، محمد قضاوی کلاس ششم: ارشیا رمضانی ، علی ماهانی ، برنا طالبی
برترین های قرآنی دیماه
کلاس آمادگی: سیدمحمدحسام بنی اشراف، احسان همت یار، ارشیاخرمی کلاس اول: امیرعلی خیرخواه، سیدعلی احمدی، محمدرضا نایبی کلاس دوم: مهدیار مجیدی، امیرعلی نوروزی، نیکان دهقانی کلاس سوم: حسین یاری ، مهدی جابری، پرهام کریمی کلاس چهارم: محمدهاشمی، ایلیا مرزبان، ابوالفضل شیرانی کلاس پنجم: سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی، محمد قضاوی کلاس ششم: محمدصالح کاظمی، محمدجواد رمضانی، برنا طالبی
برترین های علمی دیماه
کلاس آمادگی: احسان همت یار، نیکان فتوحی، امید رحیمی کلاس اول: امیرعلی عباس زاده، سیدعلی احمدی،محمدرضانایبی کلاس دوم: امیرعلی فرهادی، آرمین ارباب زاده، پویا صابر کلاس سوم: پرهام کریمی ، ایلیا کریمی ، مهدی جابری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند، محمدهاشمی، اباالفضل عطایی کلاس پنجم: سورنا کریمی، علی رهنما، ارشیا ابومسعودی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی،برنا طالبی،هامون هاشمی
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس آمادگی: نیکان فتوحی، پویا کریمی، پارسا صابر کلاس اول: محمدرضا نایبی، امیرعلی خیرخواه، امیرعلی عباس زاده کلاس دوم: صدرا رادمان کیا، پویا صابر، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: شهیار نیکنام، رهام لشکری، سام محمودی کلاس چهارم: آرمین احمدیان، ایلیا مرزبان، متین رضایی کلاس پنجم: امیرحسین جعفرآقایی، سورنا کریمی، علی رهنما کلاس ششم: سبحان رمضانی، عرشیا حقیقی ، پویا مشایخی
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس آمادگی: ارشیا خرمی ، سید حسام بنی اشراف،نیکان فتوحی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : امیرعلی نوروزی ،،،، نیکان دهقانی آرمین ارباب زاده کلاس سوم : پرهام کریمی ، امیرمهدی جابری ، حسین یاری کلاس چهارم: محمد هاشمی،محمد حسین رمضانی،آرمین احمدیان کلاس پنجم : ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی،سورنا کریمی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، هامون هاشمی ، عرشیا حقیقی
برترین های علمی آذرماه
کلاس آمادگی : پارسا صابر ،،،، نیکان فتوحی ، احسان همت یار کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نائبی ، امیرعلی خیرخواه کلاس دوم: نیکان دهقانی ، امیرعلی فرهادی ، صدرا رادمان کیا کلاس سوم : پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، امیرمهدی جابری کلاس چهارم: محمدامین بختیاروند ، محمدهاشمی ، اباالفضل عطایی کلاس پنجم : سورنا کریمی،امیر حسین جعفرآقایی،ارشیاابومسعودی کلاس ششم: برنا طالبی،محمد جواد رمضانی ، محمدصالح کاظمی
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس آمادگی: پویا کریمی ،،،،،، رضا فرامرزی ، امید رحیمی ،،، کلاس اول : محمدرضا نائبی،امیر علی خیرخواه،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : مهدیار مجیدی ،،،،،،، پویا صابر ، آرمین ارباب زاده ،،،،،، کلاس سوم: حسین یاری ،،،،،، رهام لشکری ، شهیار نیکنام ،، کلاس چهارم : ایلیا مرزبان ،،،، ابوالفضل شیرانی ، متین رضایی کلاس پنجم : سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم : مهدی عباسیان ، عرشیا حقیقی ، سبحان رمضانی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس آمادگی : نیکان فتوحی،سید حسام بنی اشراف ، ارشیا خرمی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نایبی ، علیرضا دادخواه کلاس دوم : امیرعلی فرهادی ، مهدیار مجیدی ، امیرعلی نوروزی کلاس سوم: سام محمودی ،،،،، ایلیا کریمی ، شهیار نیک نام ،،،، کلاس چهارم : محمدامین بختیاروند ، آرمین احمدیان ، محمدهاشمی کلاس پنجم :ارشیا ابومسعودی ، سورنا کریمی ، حسین جعفرآقایی کلاس ششم : سبحان رمضانی ، هامون هاشمی ، جواد رمضانی
برترین های علمی آبانماه
کلاس آمادگی: پارسا صابر ،،،،، احسان همت یار ، محمد جعفرآقایی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نایبی ، علیرضا دادخواه کلاس دوم : امیرعلی فرهادی ، امیرعلی نوروزی ، مهدیار مجیدی کلاس سوم: امیرمهدی جابری ، حسین یاری ، پرهام کریمی ،،، کلاس چهارم : محمدامین بختیاروند ، ایلیا مرزبان ، محمد هاشمی کلاس پنجم: محمد قضاوی امیرحسین جعفر آقایی ، علی رهنما کلاس ششم : محمدجواد رمضانی ، برنا طالبی ، هامون هاشمی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس آمادگی:شایان اخوان،امیر ساسان بهرامیان،فرنام طرفه نژاد کلاس اول : مهدیار مجیدی ، ،، ،، صدرا رادمان کیا ، پویا صابر ،،،،، کلاس دوم : حسین یاری ، ،،،، شهیار نیک نام ، رهام لشکری ،،،، کلاس سوم : آرمان بکطاش ، ،،، متین رضایی ، محمدحسین رمضانی کلاس چهارم: سورنا کریمی ، امیرحسین جعفرآقایی،محمدقضاوی کلاس پنجم: عرشیا رمضانی ، ،،، علی ماهانی ، پویا مشایخی ،،، کلاس ششم : علی صادقی ، ،، محمد تقی امانی ، رضا کیانی
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس آمادگی: ارشیا خرمی، امیرمحمد آقایی ، امید رحیمی کلاس اول : سیدعلی احمدی ، محمدرضا نائبی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : مهدیار مجیدی ، امیرعلی نوروزی ، نیکان دهقانی کلاس سوم : امیرمهدی جابری ، پرهام کریمی ، حسین یاری ،،،، کلاس چهارم: محمدهاشمی ، آرمین احمدیان،محمدامین بختیاروند کلاس پنجم : سورنا کریمی ، ارشیا ابومسعودی ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم : برنا طالبی ، محمد جواد رمضانی ، محمدصالح کاظمی
برتین های علمی مهرماه
کلاس آمادگی:‌ احسان همت یار، حسام بنی اشراف ، نیکان فتوحی کلاس اول : محمدرضا نائبی ، سید علی احمدی،امیرعلی عباس زاده کلاس دوم : امیرعلی فرهادی ، ،،، امیرپویا صابر ، آرمین ارباب زاده کلاس سوم: حسین یاری ،،،،، پرهام کریمی ، ایلیا کریمی ،،، کلاس چهارم : محمدامین بختیاروند ، اباالفضل عطایی،حسین رمضانی کلاس پنجم : سورنا کریمی ، ،،، علی رهنما ، امیرحسین جعفرآقایی کلاس ششم: محمدجواد رمضانی ، هامون هاشمی ، سبحان رمضانی
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس آمادگی : رضا فرامرزی ، پویا کریمی ، اکید رحیمی کلاس اول : علیرضا دادخواه ، امیرعلی عباس زاده ، امیرعلی خیرخواه کلاس دوم : صدرا رادمان کیا ، نیکان دهقانی ، پویا صابر کلاس سوم : حسین یاری ، سام محمودی ، رهام لشکری کلاس چهارم : ابوالفضل شیرانی ، رادمهر رحیمی ، متین رضایی کلاس پنجم : ارشیا ابومسعودی ، علی رهنما ، سورنا کریمی کلاس ششم: مهدی عباسیان ، ارشیا حقیقی ، علی ماهانی