منوی سایت
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 892
 
آمار بازدید
بازدید امروز : 8582 نفر
بازدید دیروز : 13529 نفر
بازدید کلی : 819530 نفر
سایتهای مرتبط
تکالیف شب کلاس دوم

 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و آموزش دروس به صورت مجازی و غیرحضوری تکالیف شب دانش آموزان تا اطلاع ثانوی در فضای مجازی اعلام خواهد شد

 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

چهار شنبه 98/11/30

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)          
ریاضی برگه داده شده انجام شود 
علوم  
املاء           از درس 1و2و3
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

دوشنبه 98/11/28

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 100 و 101 و 102 انجام شود 
ریاضی سوالات دفترنوشته شود
علوم  برگه علوم فصل یازدهم خوانده شود 
املاء           
 هدیه ها 
 

 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

یکشنبه 98/11/27

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 کتاب جدید درس که در دفتر نوشته شده است خوانده شود 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 97 و 98 و 99 انجام شود 
ریاضی اندیشمند کلمه های جدید در دفترنوشته شود
علوم  برگه علوم فصل یازدهم خوانده شود 
املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

شنبه 98/11/26

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 93 و 94 و 95 انجام شود 
ریاضی اندیشمند ص 126 و 127 و 128 انجام شود
علوم  
املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

چهارشنبه 98/11/23

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 لغت ها خوانده شود 

فارسی (بنویسیم)         املا نوشته شود 
ریاضی کتاب ریاضی ص 124 و 125 و 126
علوم  
املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

دوشنبه 98/11/21

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         پیک داده شد 
ریاضی پیک داده شد
علوم  
املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

یک شنبه 98/11/20

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)          ص92 و 91 انجام شود ( خیلی سبز) 
ریاضی کتاب اندیشمند ص 125 و 124 انجام شود
علوم  
املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

چهارشنبه 98/11/16

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)          
ریاضی کتاب اندیشمند ص 118 و 119 و 120 
علوم  کتاب خیلی سبز ص 86 و 87 و 88
املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

سه شنبه 98/11/15

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)          
ریاضی 10 جمع و 10 تفریق با انتقال انجام شود 
علوم  
 املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

سه شنبه 98/11/8

نام درس تکالیف                          
قرآن

دوره شود 

فارسی(بخوانیم)

 شعر ما گلهای خندانیم داده شد حفظ شود 

فارسی (بنویسیم)         پیک حل شود 
ریاضی پیک حل شود  شود
علوم برگه علوم فصل نهم خوانده شود 
 املاء           از درس فردوسی نوشته شود 
 هدیه ها 
 قرآن و وضو گرفتن تمرین شود

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

دوشنبه 98/11/7

نام درس تکالیف                          
قرآن

 فردا مسابقه قرآن برگزار می شود 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 80و81 انجام شود 
ریاضی اندیشمند ص 113و114 انجام شود
علوم  آزمایش علوم دانه ها همراه با گزارش مراحل آورده شود 
 املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

شنبه 98/11/5

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 76 و 77 انجام شود 
ریاضی اندیشمند ص 109 و 110 و 111 انجام شود
علوم  
 املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

سه شنبه 98/11/1

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 73 و 74 و 75 انجام شود 
ریاضی اندیشمند ص 106و 107 و 108 انجام شود
علوم  
 املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

سه شنبه 98/11/1

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)         خیلی سبز ص 70و71و72انجام شود 
ریاضی اندیشمند ص 104 و 105

 

علوم  
 املاء           
 هدیه ها 
 

بسمه تعالی 

تکالیف شب کلاس دوم

آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه

یکشنبه 98/10/29

نام درس تکالیف                          
قرآن

 

فارسی(بخوانیم)

 

فارسی (بنویسیم)          خیلی سبز ص 67 و 68 و 69 
ریاضی

اندیشمند ص 100 و 101 

علوم  
 املاء           
 هدیه ها 
 

 

ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی بهمن ماه
کلاس اول: محمدهادی خوانساری ، رادمهر مهیاری، مهدی موسوی زاده کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، راتین شهرام ، سینا علیزاده ،،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، کوروش چراغ ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، پرهام کریمی، آرین خسرویان
برترین های علمی بهمن ماه
کلاس اول: سبحان ذبیحی ،،،،، هادی خوانساری، امیرعلی شاددل کلاس دوم: راتین شهرام ، محمد حسن فرهادیان ، آدرین نیک نیا کلاس سوم: پویا کریمی،محمد حسام بنی اشراف، حسین بهاری کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، پرهام کریمی ، آرین خسرویان
برترین های اخلاقی بهمن ماه
کلاس اول: امیرعلی شاددل ، سبحان ذبیحی، امیرعلی هاشمی کلاس دوم: راتین شهرام ، محمد حسن فرهادیان ،،، سینا علیزاده کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،،، پویا کریمی ، حسام بنی اشراف کلاس چهارم: سامیار یزدخواستی ، شاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ کلاس پنجم:امیرصدرا اسماعیلی ، سام چاوشی زاده،علیرضا دوغی کلاس ششم: شهیار نیکنام ،،،، پرهام کریمی ، بارید اکبری
برترین های قرآنی دیماه
کلاس اول: امیرعلی شاددل ، رادمهر مستاجران،امیرعلی هاشمی کلاس دوم: آرمین ذبیحی ، امیرارسلان دهقانی ، کیان چراغ کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم:کوروش چراغ ،،، ، شاهرخ فلامرزی ، شهراد شوشتری کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علی دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: کارن غیاثوند ،،،،، پرهام کریمی ، شهیار نیکنام
برترین های علمی دیماه
کلاس اول:امیررضا شاپوری نیا ، سبحان ذبیحی،مهدی موسوی زاده کلاس دوم: کیان چراغ ، محمد حسن فرهادیان ، امیرارسلان دهقان کلاس سوم: امیرحسین بهاری، حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، کلاس چهارم:امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم: صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، آرین خسرویان
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس اول: سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل،امیرعلی هاشمی کلاس دوم: امیرارسلان ذهقانی ، سینا علی زاده ، آدرین نیک نیا کلاس سوم: پویا کریمی ، محمد حسام بنی اشراف،حسین بهاری کلاس چهارم:شاهرخ فلامرزی ، سامیار یزدخواستی ، کوروش چراغ کلاس پنجم: سام چاوشی ،،،،، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،،، ایلیا کریمی ، آرین خسرویان
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس اول: رادمهر مهیاری ، امیرعلی هاشمی ، سبحان ذبیحی کلاس دوم : محمدحسن فر هادیان ، آدرین نیک نیا ، امیرارسلان دهقانی کلاس سوم : حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: شهراد شوشتری ، امیرحسین سلیمی ، کوروش چراغ کلاس پنجم : صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: پرهام کریمی ،،،، ایلیا کریمی ،آرین خسرویان
برترین های علمی آذرماه
کلاس اول:امیرمهدی موسوی زاده ، رادمهر مهیاری ، امیرمحمد شمس کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،، آرتین شهرام ، سینا علی زاده کلاس سوم : حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ،امیرحسین بهاری ،،، کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم : صدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،، پرهام کریمی ، آرین خسرویان
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس اول : سبحان ذبیحی ، امیر مهدی موسوی زاده ، رادمهر مهیاری کلاس دوم : کیان چراغ ، محمد حسن فرهادیان ، راتین شهرام کلاس سوم: امیرحسین بهاری ، مسیح احمدی ، حسام بنی اشراف کلاس چهارم: کوروش چراغ ،،،، سامیاریزدخواستی،شاهرخ فلامرزی کلاس پنجم : سام چاوشی ،،،، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی کلاس ششم : شهیار نیکنام ،،،، باربد اکبری ، پرهام کریمی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس اول: امیرمحمد شمس ، امیرعلی شاد دل ، محمد خوانساری کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، کیان چراغ ، آرمین ذبیحی ،،،،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ، پویا کریمی کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعلیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: طاها حسینی ، شهیار نیکنام ، مبین مستقیم زاده
برترین های علمی آبانماه
کلاس اول : رادمهر مهیاری ،،، سبحان ذبیحی ، رادمهر مستاجران کلاس دوم: محمدحسن فرهادیان ، امیرارسلان دهقانی، آرمین ذبیحی کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس چهارم:امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: آرین خسرویان ،،،، کارن غیاثوند ، ایلیا کریمی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس اول: امیرمحمد موسوی زاده ، سبحان ذبیحی ، امیرعلی هاشمی کلاس دوم: راتین شهرام ،،،،،، محمدحسن فرهادیان،آرمین ذبیحی کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،، پویا کریمی،محمدحسام بنی اشراف کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی، شاهرخ فلامرزی،سامیاریزدخواستی کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،، بارید اکبری ، پارسا شاطری پور
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس اول: محمدهادی خوانساری ، امیرمحمد شمس ، سبحان ذبیحی کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،،، سینا علی زاده، راتین شهرام ،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری ،پویا کریمی ،، کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم : ایلیا کریمی ،،،،،، پرهام کریمی ، کارن غیاثوند
برتین های علمی مهرماه
کلاس اول: امیرمهدی موسوی زاده ، امیررضا شاپوری نیا ، سبحان ذبیحی کلاس دوم: آدرین نیک نیا ،،،،،،، سینا علیزاده ، راتین شهرام ،،، کلاس سوم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس چهارم: امیرحسین سلیمی ، شهراد شوشتری ، کوروش چراغ کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی زاده ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: ایلیا کریمی ،،،،،،، پرهام کریمی ، کارن غیاثوند
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس اول: امیررضا شاپوری نیا ، رادمهر مهیاری ، امیرعلی شاددل کلاس دوم:امیرارسلان دهقانی ،آدرین نیک نیا ، سینا علی زاده کلاس سوم: امیرحسین بهاری ،،، پویا کریمی،محمدحسام بنی اشراف کلاس چهارم: محمدشاهرخ فلامرزی ، کوروش چراغ ، سامیار یزدخواستی کلاس پنجم: امیرصدرا اسماعیلی ، علیرضا دوغی ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: شهیار نیکنام ،،،،، ایلیا کریمی ، پرهام کریمی