منوی سایت
آمار بازدید
بازدید امروز : 178 نفر
بازدید دیروز : 299 نفر
بازدید کلی : 1321114 نفر
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 914
 
پر بیننده ترین تصاویر
مسابقات
توسط مدیر سایت [5077 مشاهده]
جشن شکوفه های اول
توسط مدیر سایت [4875 مشاهده]
تغذیه سالم کلاس اول
توسط مدیر سایت [4706 مشاهده]
سایتهای مرتبط
صفحه اصلی

  

 

 

 

شهریه سال تحصیلی 1401-1400

 

 

اعلام شد

 

 

شهریه ثابت آمادگی(بدون خدمات ویژه): 49/234/516 ریال


شهریه ثابت ابتدایی(بدون خدمات ویژه): 61/543/145 ریال

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های

 

031-36618968 تلفن
09127468681 همراه
nabegheschool87 اینستاگرام

  

تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

برگزاری دومین مرحله مسابقه قرآنی

 

باتوجه به تصمیم انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه آمادگی و دبستان نابغه دومین دوره از مسابقات قرآنی مابین دانش آموزان هر کلاس در روز چهارشنبه 1401/02/7برگزار خواهدشد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند کارت امتیاز و لوح تقدیر ارائه خواهدشد.

 

برگزاری دومین مرحله مسابقه علمی 

 

با توجه به تصمیم انجمن اولیاو مربیان و شورای مدرسه آمادگی و دبستان نابغه دومین دوره از مسابقات علمی روز شنبه مورخ 1401/02/10 ما بین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر ضمن دریافت تقدیرنامه و کارت امتیازدر سایت معرفی خواهند شد.

 

برگزاری کلاسهای آموزشی به صورت حضوری 

 

باتوجه به مصوبه آموزش و پرورش از 14 فروردین ماه کلیه کلاسهای آموزشی به صورت حضوری برگزار می شود 

 

 

کارنامه نوبت اول دانش آموزان

بر روی سامانه  پادا قرار گرفت

 

قابل توجه اولیا گرامی جهت رویت کارنامه نوبت اول دانش آموزان می بایستی به سامانه پادا https://pada.medu.ir/ مراجعه نمایید و با وارد کردن کد کاربری و رمز عبوری که خدمت اولیا ارسال شده است وارد سامانه شوید و در قسمت کارنامه، کارنامه نوبت اول فرزند دلبند خود را رویت نمایید. 

 

 

 

برگزاری کلاسها آموزشی به صورت ترکیبی

( حضوری همزمان مجازی )

 

قابل توجه اولیا گرامی با توجه به مصوبه انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه آمادگی و دبستان نابغه کلاسهای دانش آموزان طبق روال مهر ماه تا کنون ، همچنان به صورت ترکیبی( حضوری همزمان مجازی) همراه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

 

 روز سه شنبه مورخ 1400/11/6 دانش آموزان سوم ، چهارم، پنجم و ششم دبستان نابغه از ساعت 9 تا 11 بازدید علمی به مقصد موزه علوم و فنون دارند لذا اولیا گرامی برگه رضایت نامه ای که تحویل دانش آموزان گردیده است تکمیل نموده و به دفتر آموزشگاه تحویل دهند. 

 

با توجه به تصمیم انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه

اولین دوره از مسابقات قرآنی آمادگی و دبستان نابغه مابین دانش آموزان هر کلاس در روز شنبه 1400/11/9 برگزار خواهد شد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند کارت امتیاز و لوح تقدیر ارائه خواهد شد.

 

باتوجه به تصمیم انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه

اولین دوره از مسابقات علمی روز دوشنبه مورخ 1400/11/4 ما بین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر ضمن دریافت تقدیرنامه و کارت امتیازدر سایت معرفی خواهند شد.

 

باتوجه به تصمیم انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه

در ایام زرد و آبی کرونا یک ساعت ازآموزش عصردانش آموزان به صبح ها انتقال داده شد،لذا دانش آموزانی که تمایل دارندمی توانند بارعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کلاسهای حضوری مدرسه از ساعت 8 تا 12 شرکت نمایند،بدیهی است همزمان کلاسهای مجازی برای سایر دانش آموزانی که در منزل هستند در اسکای روم برگزار خواهد شد

 

  نرخ سرویس وکرایه تاکسی مدارس ازسوی کارگروه سرویس مدارس وسازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان اعلام شد، جهت مشاهده جدول کرایه و نرخ سرویس مدارس به صفحه نرخ سرویس مدارس همین سایت مراجعه نمایید

 

 

 

با سلام نمرات آبان ماه دانش آموزان بر روی سیستم نمره دهی سایت اختصاصی آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه قرار گرفت.

شما اولیا گرامی می توانید با کد کاربری و رمز عبوری که در اختیارتان گذاشته شده است ارزشیابی توصیفی آبان ماه فرزندتان را ملاحظه نمایید.

 

نتایج ارزشیابی دانش آموزان در

سیستم نمرات مدرسه

  با آغاز سال تحصیلی 401-1400 معلمین هرپایه در پایان تدریس خود کیفیت یادگیری هر دانش آموز را مورد ارزیابی قرار می دهتد که نتایج ارزشیابی ها در پایان هر ماه از طریق سیستم نمرات مدرسه از طریق کد کاربری و رمزی عبوری که برای اولیا محترم ارسال گردیده است می توانند به صورت اختصاصی در جریان نتایج فوق قرار گیرند هم اکنون نیز نتایج ارزشیابی تشخیصی و ارزشیابی ماه مهر  در سیستم فوق قابل مشاهده می باشد، 

 

 

 

 

آموزش مجازی دانش آموزان

در اسکای روم

  با آغاز سال تحصیلی 401-1400 کلاسهای مجازی آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه همزمان با برگزاری کلاسهای حضوری ، بصورت غیر حضوری نیز از طریق سامانه اسکای روم(skyroom) برای دانش آموزان عزیز در فضای مجازی برگزار می گردد.

اولیا گرامی می توانند از طریق کد کاربری و رمز عبوری که برای آنان ارسال شده است ، دانش آموزان را راهنمایی نمایند تا وارد کلاسهای مجازی شده و همزمان در منزل با معلمین خود ارتباط برقرار نمایند.

 

 

 

کارنامه و گزارش پیشرفت تحصیلی فرزند خود در سامانه پادا بررسی و رویت کنید

جهت رعایت بیشتر پروتکل ها بهداشتی در ایام کرونا

اولیای محترم می توانند با دریافت کد کاربری و رمز عبور ،

کارنامه، گزارش پیشرفت تحصیلی فرزند خود را در سامانه پادا

به آدرسhttps://pada.medu.ir/ رویت نمایند.

 

با توجه به تصمیم انجمن اولیا و مربیان و شورای مدرسه

در ایام زرد کرونا دانش آموزانی که تمایل دارند می توانند با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کلاسهای حضوری مدرسه شرکت نمایند، بدیهی است همزمان کلاسهای مجازی برای سایر دانش آموزانی که در منزل هستند در اسکای روم برگزار خواهد شد

 

 

دومین دوره از مسابقات علمی آمادگی و دبستان نابغه مابین دانش آموزان هر کلاس از تمامی دروس در روز چهارشنبه 1400/2/8 راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند کارت امتیاز، لوح تقدیر ارائه خواهد شد

 

 

با سلام کارنامه نوبت اول دانش آموزان در سامانه الکترونیکی سیدا آماده شده است

اولیا محترم می توانند با دریافت کد کاربری و رمز عبور از واحد آموزشی،کارنامه فرزند دلبند خود را

آنلاین ملاحظه و دریافت نمایند 

 

با توجه به مصوبه انجمن اولیا و مربیان واحد آموزشی مقرر گردید کلیه فعالیتهای مهارتهای زندگی ، مشاوره تحصیلی و آموزش خانواده در کانال اختصاصی واحد آموزشی در واتساپ با همکاری مشاور خوب واحد آموزشی سرکار خانم صحرایی بصورت مجازی انجام شود 

 

نتایج ارزشیابی دانش آموزان در

سیستم نمرات مدرسه

  با آغاز سال تحصیلی 400-99 معلمین هرپایه در پایان تدریس خود کیفیت یادگیری هر دانش آموز را مورد ارزیابی قرار می دهتد که نتایج ارزشیابی ها در پایان هر ماه از طریق سیستم نمرات مدرسه از طریق کد کاربری و رمزی عبوری که برای اولیا محترم ارسال گردیده است می توانند به صورت اختصاصی در جریان نتایج فوق قرار گیرند هم اکنون نیز نتایج ارزشیابی تشخیصی و ارزشیابی ماه مهر و آبان در سیستم فوق قابل مشاهده می باشد، 

 

آموزش مجازی دانش آموزان

در اسکای روم

  با آغاز سال تحصیلی 400-99 کلاسهای مجازی آمادگی و دبستان الکترونیکی غیردولتی پسرانه نابغه همزمان با برگزاری کلاسهای حضوری ، بصورت غیر حضوری نیز از طریق سامانه اسکای روم(skyroom) برای دانش آموزان عزیز در فضای مجازی برگزار می گردد.

اولیا گرامی می توانند از طریق کد کاربری و رمز عبوری که برای آنان ارسال شده است ، دانش آموزان را راهنمایی نمایند تا وارد کلاسهای مجازی شده و همزمان در منزل با معلمین خود ارتباط برقرار نمایند.

  

 

آماده سازی واحد آموزشی جهت بازگشایی مدارس در 15 شهریور ماه

با رعایت پروتکل ها بهداشتی:

  1- تشکیل کلاسها بر اساس آمار زیر 12 نفر و رعایت فاصله فیزیکی
  2- نصب شیر پدالی برای روشویی و آبخوری ها 
  3- نصب شیر اهرمی برای دستشویی ها
  4- خرید سم پاش برای ضدعفونی کردن کلاسها
  5- خرید دستگاه  هوشمند ضد عفونی کننده دستها
  6- رنگ آمیزی و زیبا سازی فضای آموزشی و کلاسها

  

 

 

 

برنامه ریزی سال آینده با رعایت مسائل بهداشتی

جلسه انجمن اولیا و مربیان آمادگی و دبستان نابغه در روز یکشنبه مورخ 99/04/15 در خصوص برنامه ریزی مسائل آموزشی ، پرورشی ، اداری و مالی سال تحصیلی 400-1399 تشکیل گردید و ضمن بررسی نظر سنجی آنلاین که از اولیا محترم صورت گرفته بود برنامه ها و خدمات اموزشی و پرورشی سال تحصیلی آینده با توجه به رعایت مسائل بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا و بازگشایی واحد آموزشی در اوایل شهریور مشخص گردید لذا جهت انتخاب خدمات و برنامه های درخواستی و ثبت نام به واحد آموزشی مراجعه نمایید.


  

 

هم اکنون نیازمند نظر شما هستیم 

با توجه شیوع ویروس کرونا امسال نتوانستیم نظر سنجی سالانه از برنامه های آموزشی و پرورشی را طبق روال سنوات گدشته از شما اولیا گرامی بعمل آوریم ، لذا مدیریت واحد آموزشی نظرسنجی آنلاین را جهت کیفیت بخشی به مسائل آموزشی و پرورشی تدارک دیده است که با کلیک بر روی آدرس زیر شما اولیا گرامی میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را بدون نام و بصورت محرمانه در اختیار مدیریت واحد آموزشی قرار دهید.

لینک نظر سنجی آنلاین آمادگی و دبستان نابغه

 

 https://formafzar.com/form/e0by7

 

 

در سال جهش تولید ، جهش در آموزش 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ، وزارت آموزش و پرورش اقدام به راه اندازی سامانه آموزش دانش آموزی ( شاد) نموده است که دانش آموزان و معلمین سراسر کشور بتوانند بر اساس سامانه سناد با همدیگر در تعامل آموزشی باشند.

لازم است اولیا محترم ضمن استفاده از پیام رسان شاد ،از طریق کانال های اختصاصی واحد آموزشی در پیام رسان واتساپ به آموزش و تکالیف ارائه شده ادامه دهند.

 

آموزش - متوقف - نمی شود

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ، شبکه آموزش سیما هر روز صبح تدریس دروس آموزشی هر پایه  را آموزش می دهد لذا خواهشمند است اولیا محترم پیگیر آموزش های فوق از طریق شبکه آموزش باشند ، ضمنا می توانند آموزشهایی را که به هردلیل نتوانسته اند ببینند در کانال های پیام رسان داخلی و خارجی بنام کانال شبکه آموزش ببینند.

 

 

آموزش مجازی،راه حلی برای مقابله با ویروس کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ، برای کلیه دانش آموزان از سوی واحد آموزشی در سامان erp کدکاربری خریداری شده است تا بتوانند آموزشهای مجازی دروس خود را در سامانه فوق دنبال کنند، کد کاربری و رمز آن از طریق پیام رسان واتساپ برای اولیا محترم ارسال گردید. 

 

مدرسه در دل خانه ها

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس ، کلیه دانش آموزان در کانال کلاس خود در پیام رسان واتساپ عضو شده اند ، خواهشمند است اولیا محترم آموزش ها و تکالیفی که به صورت مجازی از سوی معلمین محترم ارائه می گردد انجام دهند بدیهی است کارنامه نوبت دوم با توجه به فعالیت دانش آموزان در کانال فوق تنظیم می گردد.

 

اولین دوره از مسابقات قرآنی آمادگی و دبستان نابغه مابین دانش آموزان هر کلاس در روز سه شنبه 98/11/8 برگزار خواهد شد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند کارت امتیاز و لوح تقدیر ارائه خواهد شد

 

اولین دوره از مسابقات علمی آمادگی و دبستان نابغه مابین دانش آموزان هر کلاس از تمامی دروس در روز دوشنبه 98/11/1 برگزار خواهد شد و به دانش آموزانی که رتبه  اول تا سوم را کسب نمایند کارت امتیاز، لوح تقدیر ارائه خواهد شد

 

دومین جلسه انجمن اولیا و مربیان کلاسی روز شنبه مورخ 98/9/23 با حضور معلمین هر پایه در رابطه با مسائل آموزشی و پرورشی راس ساعت15 تشکیل می شود و سپس جلسه آموزش خانواده با حضور سرکار خانم سمیعی در رابطه با پرخاشگری و مسئولیت پذیری راس ساعت 16 تشکیل می شود لذا از شما اولیا محترم دعوت می شود تا حتما در جلسه فوق حضور بهم رسانید

 

  نمرات توصیفی ماه آبان هر دانش آموز در سیستم نمره دهی بر روی سایت قرار گرفت

 

فردا چهار شنبه ۶ آذرماه  کلیه مدارس بعلت آلودگی هوا مدارس تعطیل می باشد

 

  با توجه به تصمیم انجمن اولیا و مربیان دبستان نابغه، این واحد آموزشی  در نظر دارد روز سه شنبه مورخ 98/8/21 اردویی تفریحی به مقصد اردوگاه شهید بهشتی شهر ابریشم از ساعت 8 تا 14:30 برای کلیه دانش آموزان برگزار نماید لذا خواهشمند است برگه رضایت نامه را تا روز یکشنبه 98/8/19 به دفتر مدرسه تحویل دهید 

 

  ارزشیابی توصیفی دانش آموزان از اول آبان ماه ،هر ماه در سیستم نمره دهی بر روی سایت قرار می گیرد جهت بررسی ارزشیابی با کد کاربری و رمز عبور اختصاصی هر دانش آموز می توانید وارد سیستم نمره دهی شوید

 

بمناسبت روز جهانی کودک روز دوشنبه مورخ 98/7/15 دانش آموزان آمادگی و اول دبستان نابغه از ساعت 10 تا 12 جهت شرکت در جنگ شاد روز کودک به کانون همدانیان برده می شوند لذا اولیا گرامی برگه رضایت نامه ای که تحویل دانش آموزان گردیده است تکمیل نموده و به دفتر آموزشگاه تحویل دهند 

 

 

اولین جلسه انجمن اولیا و مربیان کلاسی با حضور معلمین هر کلاس جهت بحث و تبادل نظر در رابطه بامسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان در روز سه شنبه مورخ 98/7/16 راس ساعت 15 در محل آمادگی و دبستان نابغه تشکیل می شود وسپس مجمع عمومی انجمن اولیا و مربیان همراه با انتخابات برگزار می شود لذا از اولیا گرامی دعوت می شود تا حتما در جلسه فوق حضور بهم رسانند.

 

 

  تکالیف شب دانش آموزان ازشنبه مورخ 98/7/6 هر روز راس ساعت 14 بر روی سایت قرار می گیرد

 

 

 

با سلام

کتاب درسی دانش آموزان از شنبه آماده توزیع میباشد لذا اولیایی که هنوز نسبت به تکمیل فرم شهریه و خدمات ویژه که از مرداد ماه آماده است اقدام ننموده اند سریعا تسویه حساب مالی نموده و سپس نسبت به دریافت کتاب اقدام نمایند.

 

با سلام طبق نظرسنجی انجام شده و جلسه مورخ 98/04/31 انجمن اولیا و مربیان لباس فرم امسال دانش آموزان ،فرم سال گذشته با تغییر کوچکی در رنگ پیراهن انتخاب شد.لطفا جهت اندازه گیری و سفارش فرم و لباس ورزشی(به رنگ قرمز)فرزند دلبندمان به سایت : www.hejabform.ir  مراجعه و با کد مدرسه نابغه به شماره 26866 اطلاعات دانش آموز خود را درسامانه ثبت و کدرهگیری و تاریخ مراجعه به فروشگاه را دریافت نمایید خرید صرفا با دریافت کدرهگیری امکانپذیر است.شماره پشنیبانی 09132008110

آدرس دروازه دولت روبروی ایستگاه مترو، ارگ جهان نما ،ورودی شمس آبادی فاز 4 طبقه زیر زمین واحد 8 فروشگاه مدایران 

قیمت هر دست لباس فرم دانش آموزان نهایتا 160/000 تومان می باشد.

 

جهت پیشرفت اهداف و برنامه های این واحد آموزشی و با توجه به اتمام سال تحصیلی ،فرم نظرسنجی اولیا و مربیان از برنامه های آموزشی ، پرورشی ، اداری و مالی برای برنامه ریزی سال تحصیلی 99-98 در اختیار دانش آموزان قرار گرفت خواهشمند است فرم نظر سنجی را با دقت تکمیل نموده و به دفتر آموزشگاه ارائه نمایید و یا یه صندوق انتقادات و پیشنهادات بیاندازید.

 

 

با سلام کارنامه و عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان از روز شنبه 98/3/11 آماده تحویل می باشد لذا خواهشمند است پدر یا مادر شخصا جهت امضا و دریافت کارنامه و پیش ثبت نام سال آینده به  واحد آموزشی مراجعه نمایند 

 

برنامه کلاسهای تابستانه 

کلاسها اوقات فراغت دانش آموزان از اول تیرماه تا دوم مرداد ماه روزهای دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 13 طبق برنامه زیر تشکیل خواهد شد

کلاس ساعت مواد آموزشی
آموزش روخوانی و حفظ قرآن مابین ساعات آموزشی روخوانی و حفظ جزء 30
ذروس آموزشی هر پایه 20 جلسه 8 تا 10 صبح کتاب فصل میوه چینی هر پایه به پایه بالاتر
آموزش زبان انگلیسی 20 جلسه 10 تا 12 کتاب Family and Friends
آموزش کامپیوتر 10 جلسه 12 تا 13 کتاب کودک الکترونیکی من

 

 

نمرات ماه فروردین ماه و نمرات آزمون علمی مرحله دوم دانش آموزان در سیستم نمره دهی بر روی سایت قرار گرفت

 

نفرات اول آزمون علمی 2 

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

کیان

چراغ 


محمدحسام

بنی اشراف 


محمد

حسن علیزاده


پارسان 

میرالوند


پرهام

کریمی


محمدامین 

بختیاروند


سورنا

کریمی


نفرات دوم آزمون علمی 2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 محمدطاها

لعل


پویا

کریمی


 کوروش

چراغ


امیرعلی

نوروزی


امیرمهدی

جابری


اباالفضل

عطایی


محمد

قضاوی


نفرات سوم آزمون علمی 2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 سهیل

سلطان الکتابی

مسیح

احمدی

مهدی 

حسن علیزاده

علیرضا

دادخواه

 ایلیا

کریمی

حسین

یاری

محمدحسین

رمضانی

علی

رهنما

سیدارشیا

ابومسعودی

 

 

نفرات اول مسابقه قرآنی 2 

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

محمد طاها

لعل

محمدحسام

بنی اشراف 

محمد

حسن علیزاده

امیرعلی 

نوروزی

حسین 

شریفی

محمدحسین

رمضانی

سورنا

کریمی

نفرات دوم مسابقه قرآنی 2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 کیان چراغ

محمد

جعفرآقایی

علیرضا

دادخواه

پارسان 

میرالوند

امیرمهدی

جابری

اباالفضل

عطایی

امیرحسین

جعفرآقایی

نفرات سوم مسابقه قرآنی  2

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 کامیاب 

کاظمی

پویا

کریمی

مهدی

حسن علیزاده

 حسین

یاری

ایلیا

مرزبان

ماهان

قبادی پور

 

  با توجه به اتمام سال تحصیلی 98-97 جهت ثبت و ضبط خاطرات خوش دوران تحصیل براساس نظر انجمن اولیا و مربیان برآن شدیم تا عکس دانش آموزان هر کلاس را با معلم مربوطه بر روی تخته شاسی تهیه و در اختیار آنان قرار دهیم لذا دانش آموزان عزیز حتما روز شنبه مورخ 98/2/14 با لباس فرم در مدرسه حضور یابند

 

دومین دوره از مسابقات علمی روز شنبه مورخ 98/2/16 ما بین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر ضمن دریافت تقدیرنامه و کارت امتیازدر سایت معرفی خواهند شد.

 

  دومین دوره از مسابقات قرانی روز سه شنبه مورخ 98/2/10 ما بین دانش آموزان هر پایه برگزار خواهد شد و دانش آموزان برتر ضمن دریافت تقدیرنامه و کارت امتیازدر سایت معرفی خواهند شد.

 

  چهارمین جلسه انجمن کلاسی روز دوشنبه98/2/9 با حضور معلمین هر پایه جهت بررسی مسائل آموزشی و پرورشی راس ساعت 15:30 تا 16:30 برگزار خواهد شد و سپس جلسه آموزش خانواده با حضور سرکار خانم دکتر سمیعی با موضوع اوقات فراغت از ساعت 16:30 تا 18 برگزار خواهد شد 

 

روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه اردوی تفریحی به مقصد باغ غدیر از ساعت 8 تا 14 برگزار خواهد شد و دانش آموزان از امکانات سینمای 5 بعدی ، ترامبولین(تخته فنر) ، سرسره و پارک بادی و زمین بازی استفاده خواهند کرد لذا خواهشمند است رضایتنامه ارائه شده تا روز دوشنبه دوم اردیبهشت ماه به دفتر مدرسه تحویل داده شود

 

 

 

تکالیف عید دانش آموزان چیست؟

 

با توجه به بخشنامه ارائه شده از اداره آموزش و پرورش دادن هرگونه پیک نوروزی از طرف مدارس به دانش آموزان ممنوع شده است و طرحی بعنوان عید و داستان جایگزین آن شده که نحوه انجام آن در عکس توضیح داده شده است.لذا از شما اولیا گرامی تقاضا می شود با توجه به اینکه بازخورد باید به اداره فرستاده شود نسبت به انجام صحیح طرح دقت لازم را مبذول بفرمایید.

 

 
 
توجه!         توجه!

نمرات ماهانه ی (بهمن و اسفند)دانش آموزان در سایت مدرسه قرار گرفته است خواهشمندیم  با توجه به شروع تعطیلات نوروزی نسبت به برنامه ریزی، جهت تقویت دروسی که در آنها ضعیف عمل نموده اند اقدام نمایید.

 

نفرات برتر مسابقه کتابخوانی

کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم
محمدحسام بنی اشراف محمد حسن علیزاده امیرعلی نوروزی پرهام کریمی محمدامین بختیاروند سورنا کریمی
         

 

  سومین جلسه انجمن کلاسی روز سه شنبه 16 بهمن با حضور معلمین هر پایه در رابطه با مسائل آموزشی و پرورشی همراه با ارائه کارنامه نوبت اول از ساعت 15 تا 16 برگزار می گردد و سپس جلسه آموزش خانواده با حضور خانم سمیعی با موضوع پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از ساعت 16 تا 17 برگزار خواهد شد از شما پدر و مادر گرامی دعوت می شود تا حتما در جلسه فوق حضور بهم رسانید

 

 نفرات اول مسابقه قرآنی مرحله اول

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 

محمدطاها

لعل

 

سیدمحمدحسام

بنی اشراف

محمد

حسن علیزاده

امیرعلی

نوروزی

سیدحسین

شریفی

محمدحسین

رمضانی

سورنا

کریمی

 

نفرات دوم مسابقه قرآنی مرحله اول

 کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 کیان

چراغ

امیرمحمد

جعفرآقایی

علیرضا 

دادخواه

پارسان

میرالوند

 امیرمهدی

جابری

 اباالفضل

عطایی

امیرحسین

جعفرآقایی

 

نفرات سوم مسابقه قرآنی مرحله اول

 کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

سهیل

سلطان الکتابی

 امیرحسین

بهاری

 کوروش

چراغ

 حسین

یاری

ایلیا

مرزبان

محمد

قضاوی

 

 

 

 

نفرات اول آزمون علمی 1 

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

محمدطاها

لعل

کیان

چراغ

محمدحسام

بنی اشراف

امیرحسین

بهاری

محمد

حسن علیزاده

امیرعلی

نوروزی

پرهام

کریمی

اباالفضل

عطایی

سورنا

کریمی

 

نفرات دوم آزمون علمی 1

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس سوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

کامیار

کاظمی

امیرمحمد

جعفرآقایی

مهدی

حسن علیزاده

کوروش

چراغ

پارسان

میرالوند

آرین

خسرویان

محمدامین

بختیاروند

علی

رهنما

 

نفرات سوم آزمون علمی 1

کلاس آمادگی کلاس اول کلاس دوم کلاس چهارم کلاس پنجم کلاس ششم

 سهیل

سلطان الکتابی

پویا

کریمی

مسیح

احمدی

علیرضا

دادخواه

 امیرمهدی

جابری

حسین

یاری

محمدحسین

رمضانی

سیدارشیا

ابومسعودی

 

  بازدید علمی به مقصد آتشنشانی برای دانش آموزان دوره اول در روز شنبه 29 دیماه و بازدید علمی به مقصد موزه علوم و فنون برای دانش آموزان دوره دوم در روز سه شنبه 25 دیماه برگزار خواهد شد

نمرات آذرماه و آزمون علمی 1 دانش آموزان بر روی سیستم نمره دهی قرار گرفت

 

 


 

ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیرارسلان ملکی ، امیرسام هنرمند ، علی اکبر زمانه کلاس دوم: رادمهر مهیاری ،،،،،، سبحان ذبیحی، امیرمحمد شمس کلاس سوم: سجاد داتلی بیگی ، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم:حسام بنی اشراف، پویا کریمی، امیرحسین بهاری، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،پارسا آقاشاهی
برترین های علمی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، امیرعلی لطفی ،محمدرضا باقری کلاس اول:امیرسام هنرمند ،،،،، علیرضا احمدی ، امیررضا نجفی کلاس دوم: رایان تقی پور ،،،،، رادمهر مهیاری ، امیرعلی هاشمی کلاس سوم: راتین شهرام ،،،،،، آدرین نیک نیا،صدرالدین جهانگیری کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ،حسام بنی اشراف، پویا کریمی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمد محمدیان ، صدرا اسماعیلی ،پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری کلاس اول: علی اکبر زمانه ، امیرسام هنرمند ، امیرارسلان ملکی کلاس دوم: حسین شهیدانی ، بهداد فتحی ، رادمهر مستاجران کلاس سوم: صدرالدین جهانگیری ، امیرحسین قدیمی پور، راتین شهرام کلاس چهارم: پویا کریمی ،،،،،،،، طاها میرزایی، امیرمحمدجعفرآقایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، کسری نجات
برترین های قرآنی دیماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی کلاس اول: پرهام ایلخانی،،،،،،، علیرضا احمدی ، حسین عطایی کلاس دوم: بهداد فتحی ،،،،،، امیرمحمد شمس، حسین شهیدانی کلاس سوم: آدرین نیک نیا ،،،،، راتین شهرام ، آرمین ذبیحی ،،، کلاس چهارم:حسام بنی اشراف، امیرحسین بهاری، پویا کریمی ،،، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،کسری نجات
برترین های علمی دیماه
کلاس آمادگی: آرتین خسرویان ، امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری کلاس اول:امیررضا نجفی ، امیرارسلان قدیری ، پرهام ایلخانی کلاس دوم: آرتین محمودی ،،،،،،، آیین مشایخی ، رادمهر مستاجران کلاس سوم: راتین شهرام ، امیرحسین قدیمی پور،آدرین نیک نیا کلاس چهارم:حسام بنی اشراف ، امیرمحمدجعفرآقایی،امیرمحمدیزدانی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، پارسا آقاشاهی
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس آمادگی: محمدرضا باقری، آرتین خسرویان ، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیرسام هنرمند،،،،،، علیرضا احمدی ، امیرارسلان قدیری کلاس دوم: سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل،هادی خوانساری کلاس سوم:صدرالدین جهانگیری پور ، رادوین خوزندی،سجادداتلی بیگی کلاس چهارم:پویا کریمی ،،،،،،، حسام بنی اشراف،طاها میرزایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم:محمد محمدیان ، پارسا آقا شاهی ، کسری نجات
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس آمادگی:امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، آرتین خسرویان کلاس اول: علی اکبر زمانه ،،،، علیرضا احمدی ، امیررضا نجفی کلاس دوم : امیرعلی هاشمی ، آیین مشایخی ، آرتین محمودی کلاس سوم : آدرین نیک نیا ،،، سجاد داتلی بیگی، آرمین ذبیحی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس پنجم : امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، پارسا آقاشاهی
برترین های علمی آذرماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور ، آرتین خسرویان ، امیرعلی لطفی کلاس اول:علیرضا احمدی ،،،،، رادوین عبداللهی ، حسین عطایی کلاس دوم:رادمهر مهیاری ،،،، امیررضاشاپوری نیا،هادی خوانساری کلاس سوم:صدرالدین جهانگیری پور حسین پورامجد،امیرحسین قدیمی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری، امیرمحمد یزدانی کلاس پنجم : امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمدمحمدیان ،،، امیرصدرا اسماعیلی،پارساآقاشاهی
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی ، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری کلاس اول : پرهام ایلخانی ، امیرسام هنرمند، امیرارسلان قدیری کلاس دوم : امیرعلی شاددل ، حسین شهیدانی، رایان تقی پور کلاس سوم: راتین شهرام ،،،، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ، پویا کریمی ، مسیح احمدی،،، کلاس پنجم : امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،،، کلاس ششم : کسری نجات ، امیرصدرا اسماعیلی،پارساآقاشاهی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس آمادگی: آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری ، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیررضا نجفی ،،،،،،، علی اکبر زمانه ، امیرارسلان ملکی کلاس دوم: محمدهادی خوانساری ، بهداد فتحی ، امیرعلی شاددل کلاس سوم: سجاد داتلی بیگی، حسین پورامجد، رادوین خوژندی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، محمدطاها میرزایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمدمحمدیان ، صدرا اسماعیلی ،پارسا آقاشاهی
برترین های علمی آبانماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور ، محمدرضا باقری ، آرتین خسرویان کلاس اول : امیرسام هنرمند ، علیرضا احمدی ، رادوین عبداللهی کلاس دوم: امیرعلی هاشمی ، آرتین محمودی ، آیین مشایخی کلاس سوم:صدرالدین جهانگیری پور آدرین نیک نیا، حسین پورامجد کلاس چهارم: حسام بنی اشراف امیرحسین بهاری ، مسیح احمدی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمد محمدیان، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی ، آرتین خسرویان، محمدرضا باقری کلاس اول: ایلیا قاضی عسگر ، حسین عطایی، علیرضا احمدی کلاس دوم: سبحان ذبیحی ، امیررضاشاپوری نیا،امیرمحمد شمس کلاس سوم: راتین شهرام ،،،،،، آرمین ذبیحی ، آدرین نیک نیا،،، کلاس چهارم: حسام بنی اشراف پویا کریمی،امیرمحمد جعفرآقایی ،، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیاریزدخواستی،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: پارسا آقاشاهی ، محمد محمدیان ، کسری نجات
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس آمادگی:امیرعباس نیرپور، امیرعلی لطفی،آرتین خسرویان کلاس اول: امیرعلی کوهستانی ، رادوین عبداللهی،امیرارسلان قدیری کلاس دوم: رادمهر مهیاری ،،،،،، رایان تقی پور ، امیرمحمد شمس کلاس سوم: آدرین نیک نیا ، صدرالدین جهانگیری ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ،محمد جعفرآقایی،امیرمحمد یزدانی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی کلاس ششم : محمد محمدیان، صدرا اسماعیلی، پارسا آقاشاهی
برتین های علمی مهرماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری، کلاس اول: علیرضا احمدی، امیر سام هنرمند، ایلیا قاضی عسگر کلاس دوم: امیررضا شاپوری ، سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل کلاس سوم: صدرالدین جهانگیری ، آدرین نیک نیا ، رادوین خوژندی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری،امیرمحمد یزدانی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، شهرادشوشتری،سامیاریزداخواستی کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس آمادگی: محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی ، امیرعباس نیرپور کلاس اول: امیرسام هنرمند ، علی اکبر زمانه ، امیرعلی کوهستانی کلاس دوم: بهداد فتحی ،،،،،، حسین شهیدانی،رادمهر مستاجران کلاس سوم: حسین پورامجد،،،،، راتین شهرام،سجادداتلی بیگی کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ، پویا کریمی، محمدطاهامیرزایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی سامیاریزدخواستی،شهرادشوشتری کلاس ششم: محمد محمدیان، پارسا آقاشاهی ، کسری نجات
دسته های گالری تصاویر