منوی سایت
نظر سنجی سایت
نظر خودرادر رابطه با برنامه های آموزشی و پرورشی دبستان نابغه اعلام فرمائید
 عالی
 خوب
 متوسط
 ضعیف
مجموع رای ها : 916
 
آمار بازدید
بازدید امروز : 59 نفر
بازدید دیروز : 348 نفر
بازدید کلی : 1336567 نفر
سایتهای مرتبط
گالری تصاویر
چینش بر اساس : بیشترین دانلود ، کمترین دانلود ، زمان ارسال لیست موضوعات :
 
...
 
قديمي ترين


جستجو بر اساس نام :  
افتتاحیه المپیاد ورزشی
توسط مدیر سایت (1816 مشاهده)
المپیاد ورزشی
توسط مدیر سایت (1855 مشاهده)
سفره هفت سین98
توسط مدیر سایت (1882 مشاهده)
سفره هفت سین 96
توسط مدیر سایت (1884 مشاهده)

توسط مدیر سایت (1887 مشاهده)
مسابقه کتابخوانی6
توسط مدیر سایت (1908 مشاهده)
ابر آخرین تصاویر
برترین های قرآنی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیرارسلان ملکی ، امیرسام هنرمند ، علی اکبر زمانه کلاس دوم: رادمهر مهیاری ،،،،،، سبحان ذبیحی، امیرمحمد شمس کلاس سوم: سجاد داتلی بیگی ، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم:حسام بنی اشراف، پویا کریمی، امیرحسین بهاری، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،پارسا آقاشاهی
برترین های علمی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، امیرعلی لطفی ،محمدرضا باقری کلاس اول:امیرسام هنرمند ،،،،، علیرضا احمدی ، امیررضا نجفی کلاس دوم: رایان تقی پور ،،،،، رادمهر مهیاری ، امیرعلی هاشمی کلاس سوم: راتین شهرام ،،،،،، آدرین نیک نیا،صدرالدین جهانگیری کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ،حسام بنی اشراف، پویا کریمی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمد محمدیان ، صدرا اسماعیلی ،پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی فروردین
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری کلاس اول: علی اکبر زمانه ، امیرسام هنرمند ، امیرارسلان ملکی کلاس دوم: حسین شهیدانی ، بهداد فتحی ، رادمهر مستاجران کلاس سوم: صدرالدین جهانگیری ، امیرحسین قدیمی پور، راتین شهرام کلاس چهارم: پویا کریمی ،،،،،،،، طاها میرزایی، امیرمحمدجعفرآقایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، کسری نجات
برترین های قرآنی دیماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی کلاس اول: پرهام ایلخانی،،،،،،، علیرضا احمدی ، حسین عطایی کلاس دوم: بهداد فتحی ،،،،،، امیرمحمد شمس، حسین شهیدانی کلاس سوم: آدرین نیک نیا ،،،،، راتین شهرام ، آرمین ذبیحی ،،، کلاس چهارم:حسام بنی اشراف، امیرحسین بهاری، پویا کریمی ،،، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،کسری نجات
برترین های علمی دیماه
کلاس آمادگی: آرتین خسرویان ، امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری کلاس اول:امیررضا نجفی ، امیرارسلان قدیری ، پرهام ایلخانی کلاس دوم: آرتین محمودی ،،،،،،، آیین مشایخی ، رادمهر مستاجران کلاس سوم: راتین شهرام ، امیرحسین قدیمی پور،آدرین نیک نیا کلاس چهارم:حسام بنی اشراف ، امیرمحمدجعفرآقایی،امیرمحمدیزدانی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، پارسا آقاشاهی
برتربن های اخلاقی دیماه
کلاس آمادگی: محمدرضا باقری، آرتین خسرویان ، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیرسام هنرمند،،،،،، علیرضا احمدی ، امیرارسلان قدیری کلاس دوم: سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل،هادی خوانساری کلاس سوم:صدرالدین جهانگیری پور ، رادوین خوزندی،سجادداتلی بیگی کلاس چهارم:پویا کریمی ،،،،،،، حسام بنی اشراف،طاها میرزایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم:محمد محمدیان ، پارسا آقا شاهی ، کسری نجات
برترین های قرآنی آذرماه
کلاس آمادگی:امیرعباس نیرپور، محمدرضا باقری، آرتین خسرویان کلاس اول: علی اکبر زمانه ،،،، علیرضا احمدی ، امیررضا نجفی کلاس دوم : امیرعلی هاشمی ، آیین مشایخی ، آرتین محمودی کلاس سوم : آدرین نیک نیا ،،، سجاد داتلی بیگی، آرمین ذبیحی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، امیرحسین بهاری کلاس پنجم : امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،، کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان ، پارسا آقاشاهی
برترین های علمی آذرماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور ، آرتین خسرویان ، امیرعلی لطفی کلاس اول:علیرضا احمدی ،،،،، رادوین عبداللهی ، حسین عطایی کلاس دوم:رادمهر مهیاری ،،،، امیررضاشاپوری نیا،هادی خوانساری کلاس سوم:صدرالدین جهانگیری پور حسین پورامجد،امیرحسین قدیمی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری، امیرمحمد یزدانی کلاس پنجم : امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمدمحمدیان ،،، امیرصدرا اسماعیلی،پارساآقاشاهی
برترین های اخلاقی آذرماه
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی ، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری کلاس اول : پرهام ایلخانی ، امیرسام هنرمند، امیرارسلان قدیری کلاس دوم : امیرعلی شاددل ، حسین شهیدانی، رایان تقی پور کلاس سوم: راتین شهرام ،،،، رادوین خوژندی ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ، پویا کریمی ، مسیح احمدی،،، کلاس پنجم : امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،،، کلاس ششم : کسری نجات ، امیرصدرا اسماعیلی،پارساآقاشاهی
برترین های قرآنی آبانماه
کلاس آمادگی: آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری ، امیرعلی لطفی کلاس اول: امیررضا نجفی ،،،،،،، علی اکبر زمانه ، امیرارسلان ملکی کلاس دوم: محمدهادی خوانساری ، بهداد فتحی ، امیرعلی شاددل کلاس سوم: سجاد داتلی بیگی، حسین پورامجد، رادوین خوژندی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، پویا کریمی ، محمدطاها میرزایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمدمحمدیان ، صدرا اسماعیلی ،پارسا آقاشاهی
برترین های علمی آبانماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور ، محمدرضا باقری ، آرتین خسرویان کلاس اول : امیرسام هنرمند ، علیرضا احمدی ، رادوین عبداللهی کلاس دوم: امیرعلی هاشمی ، آرتین محمودی ، آیین مشایخی کلاس سوم:صدرالدین جهانگیری پور آدرین نیک نیا، حسین پورامجد کلاس چهارم: حسام بنی اشراف امیرحسین بهاری ، مسیح احمدی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی، سامیار یزدخواستی ،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: محمد محمدیان، صدرا اسماعیلی ، پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی آبانماه
کلاس آمادگی: امیرعلی لطفی ، آرتین خسرویان، محمدرضا باقری کلاس اول: ایلیا قاضی عسگر ، حسین عطایی، علیرضا احمدی کلاس دوم: سبحان ذبیحی ، امیررضاشاپوری نیا،امیرمحمد شمس کلاس سوم: راتین شهرام ،،،،،، آرمین ذبیحی ، آدرین نیک نیا،،، کلاس چهارم: حسام بنی اشراف پویا کریمی،امیرمحمد جعفرآقایی ،، کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، سامیاریزدخواستی،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،، کلاس ششم: پارسا آقاشاهی ، محمد محمدیان ، کسری نجات
برترین های قرآنی مهرماه
کلاس آمادگی:امیرعباس نیرپور، امیرعلی لطفی،آرتین خسرویان کلاس اول: امیرعلی کوهستانی ، رادوین عبداللهی،امیرارسلان قدیری کلاس دوم: رادمهر مهیاری ،،،،،، رایان تقی پور ، امیرمحمد شمس کلاس سوم: آدرین نیک نیا ، صدرالدین جهانگیری ، آرمین ذبیحی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ،محمد جعفرآقایی،امیرمحمد یزدانی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی کلاس ششم : محمد محمدیان، صدرا اسماعیلی، پارسا آقاشاهی
برتین های علمی مهرماه
کلاس آمادگی: امیرعباس نیرپور، آرتین خسرویان ، محمدرضا باقری، کلاس اول: علیرضا احمدی، امیر سام هنرمند، ایلیا قاضی عسگر کلاس دوم: امیررضا شاپوری ، سبحان ذبیحی ، امیرعلی شاددل کلاس سوم: صدرالدین جهانگیری ، آدرین نیک نیا ، رادوین خوژندی کلاس چهارم: حسام بنی اشراف ، امیرحسین بهاری،امیرمحمد یزدانی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی ، شهرادشوشتری،سامیاریزداخواستی کلاس ششم: امیرصدرا اسماعیلی ، محمد محمدیان،پارسا آقاشاهی
برترین های اخلاقی مهرماه
کلاس آمادگی: محمدرضا باقری، امیرعلی لطفی ، امیرعباس نیرپور کلاس اول: امیرسام هنرمند ، علی اکبر زمانه ، امیرعلی کوهستانی کلاس دوم: بهداد فتحی ،،،،،، حسین شهیدانی،رادمهر مستاجران کلاس سوم: حسین پورامجد،،،،، راتین شهرام،سجادداتلی بیگی کلاس چهارم: امیرحسین بهاری ، پویا کریمی، محمدطاهامیرزایی کلاس پنجم: امیرحسین سلیمی سامیاریزدخواستی،شهرادشوشتری کلاس ششم: محمد محمدیان، پارسا آقاشاهی ، کسری نجات